zdravim chci se zeptat, mam světlou plet a modre oci.Jaká barva vlasů by se nejvíce hodila?.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nevím jakou máš původní barvu vlasů.Já to mám podobné-světlá pleť a modré oči a k tomu jsem měla od dětství blonďaté vlasy.Z nějakých neznámých důvodů (prý po porodech) mi vlasy změnily barvu na "myší" a tak jsem zkusila barvit. Od tmavé po medovou až zrz, ale potom jsem se pokorně vrátila k blond.Nic z jiných barev mi nesedělo,vypadala jsem starší,"ztvrdnul" a jakoby zhrubnul mi obličej atd.Dcera mojí přítelkyně je původně blondýnka,ale několik let si barví vlasy na černo.Prý je to móda.Vypadá nepřirozeně,unaveně a vůbec jí to nesluší.Navíc když vyrazí s kamarádkami,které jsou také obarvené načerno,tak vypadají jako Adamsonova rodina upírů na pochodu.Pokud máš vkus,soudnost a zdravý úsudek sama poznáš,která barva vlasů se tobě hodí....:D

Další odpovědi:

Zlatý

Také mám modré oči a světlou pleť. Barvy vlasů jsem na hlavě měla snad už všechny (vyjma zelené a modré). K mládí experimentování patří, tak proč si nezablbnout. Stejně postupem času sama přijdeš na to, ve které barvě (ale i délce a účesu jako takovém) se cítíš nejlépe. Já nedám dopustit na dlouhé a blond. Zkus si někde pár paruk a udělej pár fotek - to je docela zábava a aniž by sis zničila vlasy, sama poznáš, co ti sluší. No a pak je jednoduché si podobný účes nechat vykouzlit na svých kadeřích...:-)

Blond, možná zrzavá

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.