Avatar uživatele
elisha G

zdravim chci se zeptat, mam světlou plet a modre oci.Jaká barva vlasů by se nejvíce hodila?.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4292 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nevím jakou máš původní barvu vlasů.Já to mám podobné-světlá pleť a modré oči a k tomu jsem měla od dětství blonďaté vlasy.Z nějakých neznámých důvodů (prý po porodech) mi vlasy změnily barvu na „myší“ a tak jsem zkusila barvit. Od tmavé po medovou až zrz, ale potom jsem se pokorně vrátila k blond.Nic z jiných barev mi nesedělo,vypadala jsem starší,„ztvrdnul“ a jakoby zhrubnul mi obličej atd.Dcera mojí přítelkyně je původně blondýnka,ale několik let si barví vlasy na černo.Prý je to móda.Vypadá nepřirozeně,unaveně a vůbec jí to nesluší.Navíc když vyrazí s kamarádkami,které jsou také obarvené načerno,tak vypadají jako Adamsonova rodina upírů na pochodu.Pokud máš vkus,soudnost a zdravý úsudek sama poznáš,která barva vlasů se tobě hodí…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Také mám modré oči a světlou pleť. Barvy vlasů jsem na hlavě měla snad už všechny (vyjma zelené a modré). K mládí experimentování patří, tak proč si nezablbnout. Stejně postupem času sama přijdeš na to, ve které barvě (ale i délce a účesu jako takovém) se cítíš nejlépe. Já nedám dopustit na dlouhé a blond. Zkus si někde pár paruk a udělej pár fotek – to je docela zábava a aniž by sis zničila vlasy, sama poznáš, co ti sluší. No a pak je jednoduché si podobný účes nechat vykouzlit na svých kadeřích…:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Martschen

Blond, možná zrzavá

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl