abrakadabra

Jaký mám volit účes když mám vysoké čelo a špičatý nos ?

Chtěla bych se ostříhat na krátko ale nevím jak .Protože na internetu píšou že ke špičatému nosu se nenosí ofina ale na druhou stranu když má někdo velké čelo tak by ji měl mít … Já se ale nejlépe cítím kdyz mám vlasy stažené dozadu protože mám nekvalitní vlasy a špatně se upravují a rychle cuchají .Problém je v tom že mi sice drdol sluší ale vlasy se ničí čím dál víc a nepřipadám si přirozeně .Je to komplikované =) proto žádám radu .

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kerynka

něco jiného

Doplňuji:
Trápíš se zbitečně naštiv kadeřníka a ten ti sám č¨řekne co se k tobě hodí a ne já osobně si myslím že trápit se kuli špičatému nosu není uplně dobré :)

Další odpovědi
moni123

krátké

ahoj,když ti to pomůže,tak určitě na krátko,a kdo ví,třeba s těma kratšíma budeš vypadat i líp ;D !
PS:hodně štěstí a ať ti to pomůže..:))
Doplňuji:
a zkus se podívat na nějaké internetové stránky,např.:http://world-girls-fashion-beauty.blog.cz/1202/jak-si-nechat-a-nenechat-ostrihat-vlasy