kamila44444

Jak vybrat účes?

Vždy když jdu ke kadeřnici a řeknu jí, aby mi poradila, co by mi slušelo, tak jen řekne, jestli to chci zkrátit a pod.. Je něco/někdo, kdo by přesně poradil, co mu bude slušet?

Nejlepší odpověď
Lorrien

stylista ;)

Další odpovědi
IK

Je na to také program, vezmeš svou fotografii a narazíš si nějaký účes 🙂
možná ti bude fungovat tenhle odkaz.

Zdroj: http://magazin­.sluvko.cz/vir­tualni-kadernictvi/

Damiana

Vybrat si účes můžeš pochopitelně také sama v časopisech nebo podle YouTube – tam jsou hodně zajímavé „výtvory“. Z netu si také můžeš stáhnout aplikace, kam vložíš svůj obličej a jen měníš účesy. Nebo zajdi do prodejny s parukami a vyzkoušej si, jak by ti seděl účes, který se ti líbí.
Ale chápu, že ti jde o odbornou radu – takže najdi si lepšího kadeřníka/hair­stylistu. Vlasový odborník by měl být schopný poradit zákaznici s výběrem účesu, který se bude hodit k jejímu typu.

zzzzz

Tak to je špatná kadeřnice, lepší bude zvolit nějaký vyhlášený salon.