Monie

Jaký střih na (polo)dlouhé vlasy?

Vlasy mám dlouhé nad prsa, hnědé, mírně vlnité a mám problém s odstávajícími odrosty. Bohužel jsou i zničené i bílé konečky. Ofinu nechci, mastí se mi vlasy a ofina vydrží tak půl dne. Sestříhat (od vrchních) nerada, jelikož se mi kroutí konečky. Mám kulatý obličej. Poradíte mi prosím? :)

Odpovědi
M.

Poraď se s kadeřnicí.

Evasky

Ano, souhlasím. Zajdi si za kadeřnicí a ona ti poradí, jaký účes a styl by se k tobě hodil. Já jsem se taky před chvilkou vrátila od kadeřnice a mám stejné vlasy jaké popisuješ ty a ostříhala mě tak postupně. Hlavně konečky a pak mi to tak postupně sestříhala. Ofinu nemám. :)