jepik

Jaký sýr používate nejraději na na sýrové fondue ?

Zajímá mě poměr cena+druh sýra (tvrdý,tavený adt).Ve kterém obchodě jej kupujete?

Odpovědi
Damiana

Taveňák do fondue? Úúúááá! Tak to si tedy nedovedu představit…:-(
Já dávám klasicky – Emental, Appenzeller, Gruyere a občas přidám pro pikantnost trochu staré Goudy. Jelikož fondue nedělám každý den, tak když už se rozhodnu, pro sýry si zajdu do speciálky.

saboo

my si kupujem už tu směs. Když je jí málo, – když váme, že nás bude víc, ředíme to normálním strouhaným eidamem.