Avatar uživatele
Rokio

Jaký je význam tohoto snu?

Zdálo se mi, že si můj bratranec se svojí holkou koupili dvě piva. Byly to lahvové piva značky Hostan. Chtěl si je dát na náměstí Komenského přímo před strážníkem. Ten jim to chtěl zakázat a chtěl jim dát flastr. Bratranec se svojí dívkou se ale opili a policistu chtěli napadnout, a tak z toho byl rázem trestný čin. Šlo o výtržnictví. Vypukla rvačka a strážník ji prohrál.

Nakonec to dopadlo tak, že bratranec a jeho choť museli podat na policejní stanici vysvětlení a v parku se objevila hlava toho strážníka v trávě.

Co znamená tento můj sen?

Zajímavá 0 před 568 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Filip84

To, co Ti tu píšu pořád dokola: přestaň řešit takové cockotiny pořád dokola.

Prostě ten Tvůj mozek je tím přetížen. Je to monothematické: trestné činy, psychiatr, diagnosy, přechody pro chodce, uhýbání lidem, smrt, sebevražda, jak ojebat psychiatra. Pořád dokola, v rozličném pořadí.

Všecko je to depresivní, nepříjemné, temné, únavné. Pak se nediv, že se Ti něco podobného zdá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Aj pivo môže uškodiť a preto pred spaním nepi žiadny alkohol.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
df

To znamená, že máš problém s uznáním autorit. Hraješ si na něco, ale tvé podvědomí to vidí jinak. Přestaň hrát komedii a buď sám sebou. Ja vím, je to těžké. I já s tím mam občas problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Po důkladné úvaze jsem nedospěl k ničemu jinému, než ke konstatování „Znamená to, že jsi Rokio“! :D :D :D

BTW – DOUFÁM, že prášky sis VZAL! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek