jirka F

Zažil jsem ve snu promítnutí mého minulého života?

Dnes se mě zdálo jak jsem žil v roce 1950 a nemohl jsem chodit pořád jsem jen padal k zemi a poté do moji práce v tom snu přišli sověti a já je prosil ať mě zabijí nakonec mě vyhověli v tom snu. Je možné že jsem zažil promítnutí minulého života?

Drap: Takže to byl jen sen?

Nejlepší odpověď
Drap

Máš to dopletené, V roce 1950 zde Sověti nebyli. Máš nějaký důkaz o minulém životě svém, nebo někoho jiného?

Další odpovědi
led

Takto to dopadne, keď pred spaním pozeráte súčasné filmy o rokoch 1948–1989.
Väčšina mladých ľudí je pod vplyvom dnešku upravených informácií o rokoch 1945–1989. V skutočnosti by vám to mohli potvrdiť aj pamätníci, okrem sovietskych poradcov z radov NKVD,GRU a KGB a politických pracovníkov VKS(b) neskôr KSSS, (na najvyšších úradoch) u nás neboli radové, ani špeciálne jednotky ČA. Na priame zásahy medzi občanmi tu boli príslušníci československých bezpečnostných zložiek.

Disraeli

Možné, ale těžko prokazatelné a to obvzlášť od NÁS. Ale definuj, co je „jen“ sen. Obecná hypotéza je, že to jsou nějaké iluze, halucinace vytvářené mozkem, ale ve skutečnosti vědci o snech ani spánku nevědí vůbec nic… nevědí, co jsou, kde se berou, proč, jak fungují…
Zkus úvod tohoto: Je tam víc informací o snech (a celém tom stavu spánku, bdění, snění/REM, jakož i vědomí, podvědomí, nevědomí, či i nadvědomí), víc, než vědci zjistili za poseldních 100 let. https://docpla­yer.cz/3736055-Cesty-mimo-telo-michael-raduga.html
https://obe4u­.com/cz/

led

Oprava akosi mi vypadlo z textu „V skutočnosti… …neskôr KSSS, (na najvyšších úradoch) u nás v rokoch 1948–1968 neboli radové, ani špeciálne jednotky ČA.“

Disraeli

Vždyť nepíše, že to bylo v Česku…