SajmonModer

Jaký je Váš nejoblíbenější seriál?

Doplňuji:
Já: 30PMZ? Co to je? 🙂

Můj přátelé, Black books, Teorie velkého třesku a simpsonovi.

Nejlepší odpověď
Já...

30PMZ…

😉

A Tvůj? Doplň…

🙂
Doplňuji:
Pro S-M: Zeman přece…!

🙂

Další odpovědi
johana 56

Je jich více,ale vedou cestopisy,pří­rodopisné a svét zvířat.

iceT

Taky jich je víc-Smallville,Dr­.Hause,Medicop­ter 117,Mentalista,Pra­věk útočí,Beze stopy…

anonym

Zufalé manželky.

Rufus

Staré zfilmování Forsytů, Pýcha a předsudek, StrikeBack, GoldenHour, Bratrstvo neohrožených…je toho více…

Michal Kole

Pobřežní hlídka

stana73

Je k tomu třeba něco dodat? http://www.you­tube.com/watch?v=-9YLMPfSHr8&fe­ature=feedwll