Jaký je Váš oblíbený serial?(je jedno jestli český nebo zahraniční)

Odpovědi
rynek878

poslední dobou mne zaujal seriál „Anatomie lži“

Anizbor

Mentalista,Anatomie lži,Dr.Hause,Zou­falé manželky!!!Dva a půl chlapa.

gnr54

Odložené případy a Perníkový táta.

iceT

Myšlenky zločince,Dr.Hau­se,Medicopter 117,Strážce duší,Záhada hlavolamu.
Kdysi dávno to byla Linda.

ReHu

Můj přítel Monk, Mentalista.
Ale závislá nejsem. Když díl nevidím, nezoufám 🙂.

panenka

Dr Hause,Dva a půl chlapa,ted se dívám na tisíc a jednu noc

Babsi

Hrdinové, Mentalista, Myšlenky zločince, Hvězdná brána a její odbočky, Kriminálka Miami, Futurama, Griffinovi, Jak jsem potkal vaši matku a Teorie velkého třesku.

anonym

Zoufalky,ty můžu.

Terryle

Naprostá jednička jsou a nejspíš i zůstanou Lost – Ztraceni. Je to tak trošku blbost s dost přitaženou poslední třetinou, ale ani to mi nakonec nevadilo. Nutilo mě to děsně filozofovat o ničem, což já ráda. To ani nebyl seriál, to byl druh procvičování mozkovejch závitů a kombinování těch nejnemožnějších a nejnekombinova­telnějších informací…

A pak M.A.S.H., Dr. House, Dexter, Báječná léta, Vraždy v Midsomeru, Městečko Twin Peaks a Letecký katastrofy. Ale na Losty nemá nic. Ani tak nešlo o to, co se stane v příštím díle, ale o to, jakej další střípek mi předhodí a co si budu moct vymyslet nebo jak svý teorie poopravit… jaj, chybí mi to :o)

misadole

no tak asi teorie velkého třesku,dr.hau­se,jmenuju se Earl a různý kriminálky

Angela2713

Směr jih,to je dokonalý.

Michal Kole

Pobřežní hlídka