Valky

Jaký je Vás nejoblíbenější seriál a film? :)

Doplňuji:
Moje největší TOP #1! Je rozhodně Jára Cimrman, není snad nic, co by mi uniklo, miluji vše kolem něj! :) A hlavně kolem tvůrců!
Vše od Svěráka a jeho krásného humoru.
Ze seriálů je to klasicky Přátelé, Sex ve městě, MASH, Zoufalé manželky, teď nový seriál Město žen – supr!, Dexter…
Mezi nej filmy – Forrest Gump, Donnie Darko, Tmavomodrý svět, Iluzionista (2006), všechno Svěrákovské a Pixarovské… :) A jako srdcovka – Všechny dokonale úchylné filmy od pana Švankmajera! <3

Nejlepší odpověď
barnajka

Už ani nepamatuju, kdy jsem se naposledy dívala na telku, ale ze seriálů jsem se vždycky ráda koukala na M.A.S.H., Krok za krokem, Arabelu :) Z dětství si pamatuju na Opičího krále a pak historický seriál, který se jmenoval Covington cross. Už nevím, o čem to přesně bylo, ale jediný díl nám tehdy nesměl utéct!!! :))
No a k těm filmům… Moje srdeční záležitost je Philadelphia, miluju všechno kde se byť jen mihne Tom Hanks, Anthony Hopkins, Johny Depp a Antonio Banderas :) Pak samozřejmě starý český komedie , filmy s Burianem a Werichem… nedá se vyjmenovat všechno – a nedá se říct ani jeden jediný :)

Asi ze všeho nejvíc ale miluju Járu Cimrmana a Monty Python's flying circus: géniové humoru se neomrzí nikdy :)

Doplňuji:
Štětináč!!! :DD

Další odpovědi
dědapetr

Sběratelé kostí,kriminálka New York,kriminálka L.A.,atd.Také dokumenty o válce.Komedie všeho druhu,staré i ty nové.Historické a pohádky.

Elk

Zajímavé – dnes jsem chtěl tuto otázku položit i já. Ona těch seriálů je víc – kdysi to byla Nemocnice na kraji města, pak třeby Hospoda, Byli jednou dva písaři, Červený trpaslík, MASH…

RQLM

Star Trek Nová generace a filmy taky Star Trek a série Star Wars :)

fablen

seriál Ztraceni

film z roku 1993: Co žere Gilberta Grapea
(vybrala jsem jej hlavně z toho důvodu, že tam hrají ještě zamlada oba oblíbení herci: Johnny Depp a Leonardo DiCaprio)

Má to být nejoblíbenější, tak jen jeden 🙂

Deli

Já koukám na Růžovku, vím, blbost, ale líbí se mi 🙂 Jinak miluju Mamma Mia!

jendahun

Seriál MASH, film: Akce Bororo,filmy s Lois de Funesem.

Děda Louda

Pro barnajku (Pak samozřejmě starý český komedie , filmy s Burianem a Werichem… nedá se vyjmenovat všechno – a nedá se říct ani jeden jediný :)
Takový film existuje, bohužel, jenom jeden, a to „Byl jednou jeden král“.