Avatar uživatele
Valky

Jaký je Vás nejoblíbenější seriál a film? :)

Doplňuji:
Moje největší TOP #1! Je rozhodně Jára Cimrman, není snad nic, co by mi uniklo, miluji vše kolem něj! :) A hlavně kolem tvůrců!
Vše od Svěráka a jeho krásného humoru.
Ze seriálů je to klasicky Přátelé, Sex ve městě, MASH, Zoufalé manželky, teď nový seriál Město žen – supr!, Dexter…
Mezi nej filmy – Forrest Gump, Donnie Darko, Tmavomodrý svět, Iluzionista (2006), všechno Svěrákovské a Pixarovské… :) A jako srdcovka – Všechny dokonale úchylné filmy od pana Švankmajera! <3

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Valky

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Elk, barnajka, dědapetr, fablen před 4713 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Už ani nepamatuju, kdy jsem se naposledy dívala na telku, ale ze seriálů jsem se vždycky ráda koukala na M.A.S.H., Krok za krokem, Arabelu :) Z dětství si pamatuju na Opičího krále a pak historický seriál, který se jmenoval Covington cross. Už nevím, o čem to přesně bylo, ale jediný díl nám tehdy nesměl utéct!!! :))
No a k těm filmům… Moje srdeční záležitost je Philadelphia, miluju všechno kde se byť jen mihne Tom Hanks, Anthony Hopkins, Johny Depp a Antonio Banderas :) Pak samozřejmě starý český komedie , filmy s Burianem a Werichem… nedá se vyjmenovat všechno – a nedá se říct ani jeden jediný :)

Asi ze všeho nejvíc ale miluju Járu Cimrmana a Monty Python's flying circus: géniové humoru se neomrzí nikdy :)

Doplňuji:
Štětináč!!! :DD

Upravil/a: barnajka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Sběratelé kostí,kriminálka New York,kriminálka L.A.,atd.Také dokumenty o válce.Komedie všeho druhu,staré i ty nové.Historické a pohádky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Elk

Zajímavé – dnes jsem chtěl tuto otázku položit i já. Ona těch seriálů je víc – kdysi to byla Nemocnice na kraji města, pak třeby Hospoda, Byli jednou dva písaři, Červený trpaslík, MASH…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RQLM

Star Trek Nová generace a filmy taky Star Trek a série Star Wars :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

seriál Ztraceni

film z roku 1993: Co žere Gilberta Grapea
(vybrala jsem jej hlavně z toho důvodu, že tam hrají ještě zamlada oba oblíbení herci: Johnny Depp a Leonardo DiCaprio)

Má to být nejoblíbenější, tak jen jeden 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Já koukám na Růžovku, vím, blbost, ale líbí se mi 🙂 Jinak miluju Mamma Mia!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Seriál MASH, film: Akce Bororo,filmy s Lois de Funesem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Děda Louda

Pro barnajku (Pak samozřejmě starý český komedie , filmy s Burianem a Werichem… nedá se vyjmenovat všechno – a nedá se říct ani jeden jediný :)
Takový film existuje, bohužel, jenom jeden, a to „Byl jednou jeden král“.

před 4713 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek