Jaký je rozdíl mezi DVD a Blue- Ray?

Můžu z obojího SOUČASNĚ!!! nahrávat a přitom se dívat v televizi na jiný program,než nahrávám?Jsem z toho trochu zmatená.Nevím co koupit,odešel mi stbox s diskem.Koupila jsem novou tel.,box už nepotřebuji.Děkuji.Je mi 61let,prosím o podrobné vysvětlení.Díky
Doplňuji:
Asi se pořád "blbě vyjadřuji,ale nechci nic schovávat na déle,chci jen nahrát asi tak 10-15pořadů,shlédnout je a potom zas vymazat.A tak pořád dokola,aby mi neuteklo,co chci vidět,když nejsem doma.Jen nahrávat a zase smazat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Měla jste si koupit TV,která nahrává na flash paměť a byl by klid. Kupte si samostatný STB s nahráváním na flash paměť za pár kaček a máte klid. Když budete nahrávat na STB,budete se moci v TV dívat na něco jiného. a neřešte DVD a Blu-raye :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Pro váš účel nepotřebujete DVD ani Blue-ray. Abyste mohla jeden program nahrávat a na druhý se dívat, potřebujete jen to, co jste měla - set top box s nahráváním na disk nebo flashku. Živý program budete sledovat přes tuner televize. Když si koupíte DVD nebo Blue-ray recorder, budete mít navíc možnost přehrávat a nahrávat kolečka.

Zlatý

Blu-ray ne novější generace DVD.

Má větší kapacitu (až 50 GB) (DVD má 9 GB)

Jsou blu-ray přehrávače s pevným diskem, ale stojí cca 12 tisíc.

Blu-ray přehrávač přímo s vypalovací mechanikou jsem ještě neviděl.

Podle mě už DVD nemá cenu kupovat, lepší je investice do bluráy. To přehraje všechno (DVD i CD).

Co bude po bluray nevím i když experimenty se dělají, ale snad už producenti dostanou rozum a budou filmy distribuovat digitálně. Mnohdy je rychlejší stáhnout z warezu film než sednout do auta a jet do prodejny nebo čekat až film dorazí z eshopu poštou a pak je stejně grabnete a uložíte si jej na disk domácího multimediálního centra.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.