přehrávání videa HD přes dvd přehrávač

Můžete mi poradit jaký DVD přehrávač a LCD TV koupit, aby přehrálo video ve formátu HD, myslím tím video natočené fotoaparátem od zn. Panasonic v HD? V pc se to seká, zřejmě to nezvládá procesor. Mám DVD LG s USB co podporuje FULL HD, ale HD video nepřehraje s tím, že nepodporuje HD video. Což trochu nechápu. Co se týče TV tak uvažuji o LCD LG FULL HD 107 cm. Děkuji B.

Odpovědi
Michal P

A co máte aktuálně připojeno k tomu přehrávači za televizi? LG bych doporučil 42LH5000, pokud ovšem nechcete jít do něčeho ještě lepšího, ale výše uvedená TV bohatě stačí a moc nestojí.