pepi

Co je USB 2,0 Movie u LCD a k čemu slouží?

CO je USB 2,0 Movie a k čemu slouží
Doplňuji:
Lze přes tento TV vstup přehrávat filmy nahrané na flashky,nebo externí HDD jenž jsou v zvalitě Full HD?

Nejlepší odpověď
rynek878

USB 2,0 Movie je rozhraní,kde můžete pomocí flashky 4,8,16 nebo dokonce 32GB, nahrávat nebo si přehrávat filmy či různá videa.

Další odpovědi
vagra

Zřejmě jde o připojení počítače s televizí pomocí USB 2.0 kabelu/přeh­rávání filmů z počítače na Tv/

GangstaHelper

Nevím kde Rynek vzal ty kapacity. Použitelné je jakékoli zařízení USB Mass Storage (tedy i flashdisky, ale třeba i fotoaparát nebo čtečka paměťových karet).

Dolní hranice kapacity není stanovena, horní hranice bude asi těch 32GB.

Píšete u LCD, myslíte televizi nebo monitor?

On to není TV Vstup, ale datový vstup. Podobnou otázku jsem měl i já, bohužel výrobci toto neuvádí, ani podporující formáty (něco uvedou, ale není to kompletní) a ani maximální rozlišení, které je výkonem televize schopna zvládnout. Doporučuji vzít flashku nebo ten disk (zde se ale nemusí jednat o Mass Storage! přesto mi to na DVD přehrávači s USB fungovalo, ale jen s oddílem ve fat32, výrobce neuvádel ani takovou podporu), do nějakého většího obchodu (Datart, Electroworld), myslím, že Vás to nechají na požádání klidně vyzkoušet na konkrétním kusu.

V.3.S.K

Pravdu má Gangstahelper ,a 2,0 je rychlost přenosu,rychlejší zatím myslím není …