Avatar uživatele
pepi

Co je USB 2,0 Movie u LCD a k čemu slouží?

CO je USB 2,0 Movie a k čemu slouží
Doplňuji:
Lze přes tento TV vstup přehrávat filmy nahrané na flashky,nebo externí HDD jenž jsou v zvalitě Full HD?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: pepi

Zajímavá 0 před 5090 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

USB 2,0 Movie je rozhraní,kde můžete pomocí flashky 4,8,16 nebo dokonce 32GB, nahrávat nebo si přehrávat filmy či různá videa.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vagra

Zřejmě jde o připojení počítače s televizí pomocí USB 2.0 kabelu/přeh­rávání filmů z počítače na Tv/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GangstaHelper

Nevím kde Rynek vzal ty kapacity. Použitelné je jakékoli zařízení USB Mass Storage (tedy i flashdisky, ale třeba i fotoaparát nebo čtečka paměťových karet).

Dolní hranice kapacity není stanovena, horní hranice bude asi těch 32GB.

Píšete u LCD, myslíte televizi nebo monitor?

On to není TV Vstup, ale datový vstup. Podobnou otázku jsem měl i já, bohužel výrobci toto neuvádí, ani podporující formáty (něco uvedou, ale není to kompletní) a ani maximální rozlišení, které je výkonem televize schopna zvládnout. Doporučuji vzít flashku nebo ten disk (zde se ale nemusí jednat o Mass Storage! přesto mi to na DVD přehrávači s USB fungovalo, ale jen s oddílem ve fat32, výrobce neuvádel ani takovou podporu), do nějakého většího obchodu (Datart, Electroworld), myslím, že Vás to nechají na požádání klidně vyzkoušet na konkrétním kusu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
V.3.S.K

Pravdu má Gangstahelper ,a 2,0 je rychlost přenosu,rychlejší zatím myslím není …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek