JáJsemKarel!

Jaký je nejlepší způsob, jak utratit 20 korun?

Nejlepší odpověď
Rokio

Co třeba ledová káva pro tvoji mamku, nebo 10 rohlíků. 10 rohlíků nasytí pět bezdomovců.

Další odpovědi
Kelt

Jak pro koho? Může to být zmrzlina, káva, pečivo a pokud bys věděl vylosovaná čísla na příští týden ve Sportce nebo jiné hře, tak možnost získat velké peníze.

marci1

Koupit si diamant. 🙂

aliendrone

To záleží na okolnostech. Nepříklad vsadit loterii a vyhrát hlavní cenu. Nebo je někomu hluboko zarazit do lebky (do mozkového kmene, aby to bylo jisté). Kepler rozhazuje dvacky se stejným modem operandi, jako v base padají ve sprše mýdla. Atd. atd. ;)

aliendrone

Rokio>>> Co to tam u vás máte za podivné bezďáky? Tady u nás by za dvacku koupili krabici vinného rozpouštědla (a hned ji vylemtali), rohlíky by si vyhrabali z popelnice. V které zemi že to žiješ? ;) :D :D

quentos

A ke žiješ Ty – los za dvacku? To už je hodně dávno…

Rokio

aliendrone: Když mě bezdomovec požádá o peníze, tak mu koupím rohlíky, vyjímečně něco dalšího k zakousnutí. Nikdy jim ale nedávám peníze, ani alkohol, či cigarety.