Lesňák

Jaký detektor kovů?

Zdravím, rád bych si pořídil detektor kovů. Mám na to vyhrazeno 15 tisíc, tak sem s typy 🙂 Jediný požadavek je to, aby detektor byl lehký, protože na tom nejsem zrovna nejlíp se zády. Díky.

Nejlepší odpověď
beer

Tady to máš včetně ceny i hmotnosti – vybírej:
https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=de­tektor+kovů&sou­rceid=opera&i­e=UTF-8&oe=UTF-8#q=detektor+kov%C5%A­F+k%C4%8D+hmot­nost

kablik

na hledání rezavých hřebíků ti stačí mnohem levnější jak patnáct táců…

Lesňák

beer: Já pracoval několik let jako správce sítě, takže s googlem mě fakt učit nemusíte… Samozřejmě si dokážu najít, co potřebuji. Spíš jsem chtěl znát subjektivní názor lidí, kteří detektor mají. Prodejce detektor vychválí, a pak to může být nic moc kousek.

Lesňák

beer: Já pracoval několik let jako správce sítě, takže s googlem mě fakt učit nemusíte… Samozřejmě si dokážu najít, co potřebuji. Spíš jsem chtěl znát subjektivní názor lidí, kteří detektor mají. Prodejce detektor vychválí, a pak to může být nic moc kousek.