Klarisa

Detektor kovu

Už jste někdo našel něco detektorem? Něco cenného? A pokud ano, dostali jste za to něco? A kde se obrátit pokud člověk něco cenného najde? Může to sám prodat nebo to musí odevzdat státu?

Odpovědi
anonym

Myslím,že se asi nikdo nepochlubí.

SinceX

Já se pochlubím: Nic jsem nenašel – kromě nějakých nábojů ještě za druhé světové války :) Určitě jsem si to nechal..:)

led

ja používam čidlo na hľadanie káblov, potrubia v stenách…
ale pozri na odkaz, tam ti poradia…

Zdroj: http://www.de­tektorweb.cz/

anonym

Asi nalezy,ktere jsou cenne pro nas stat se nahlasi a mela by byt 10%odmena z odhadu.Je dobre si jinak jine veci nechat ohodnotit a pak nechcete-li je prodat treba na burze ci v aukci.Ale myslim si,ze je lepsi se registrovat ve spolku hledaru,je to vetsi nadeje na uspech co se tyce odmeny ci prodeje.