jakou střední by jste mi doporučili?

Dobrý den brzo už se budu rozhodovat na jakou střední půjdu. jenžé..já vůbec nevíím! :( co mi jde je malování...už mě chválil i známý malíř xD :) jenže já se nechci učit ty dějiny a tak.. mě to vůbec nezajímá , nějak to neobdivuju. jasně, je dobrý vědět jestli tenhle namaloval tamto v tomhle roce, ale jestli to namaloval tam , v 16:31:48 a u toho přikusoval rohlík s máslem, to už je mi fakt jedno xD dobře tak to přeháníím -.- no něco vám o mě řeknu a snad vás něco napadne :D : ráda maluju, ráda vytvářím něco nového, jsem docela kreativní, nebaví mě se učit dějiny -_-, docela i ráda šiju.. :D asi ty dějiny ale potřebuju znát u všeho, že? .. :< možná nějaký ten design bych dělala-u toho taky potřebuju znát dějiny? :O :D a děkuju.
Doplňuji:
jop, zkusím to ještě promyslet s rodičema :) děkuji!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Když vás baví kreslení, tak by byla vhodná střední uměleckoprůmyslová škola, . výtvarnictví, případně podobný obor.. Nebo gymnázium a pak vyšší odborné škola nebo vysoká škola stejného zaměření.

Že vás nebaví historie? S tím se nedá nic dělat, je nutné se přizpůsobit.. Musíte být připraveni po stránce teoretické i praktické. Nakonec dějepis se učí i na jiných školách. Nikdy neříkejte nikdy. Nevíte, co budete v životě potřebovat.

Výběr školy je jen a jen na vás. Prokonzultovat samozřejmě s rodiči.

Přehled škol

http://klikni.idnes.cz/…

Další odpovědi:

No..tak si vyber podle toho co tě baví;)
A vůbec,jestli na to máš,se am dostat;)

Pokročilý

Šiješ a maluješ? Tak co třeba Textilní výtvarnictví? Jen tak, že dějiny nejsou potřeba všude horší je to s matematikou tu potřebuješ všude. ;)

Pokročilý

Já bych zkusila nějaký grafický desing. Když člověk umí hezky kreslit a baví ho to, může po vyučení dělat třeba návrhy web. stránek.
Doplňuji:
Samozřejmě, že by to obsahovalo nakreslení vzhledu a potom asi ještě zpracování vzhledu na PC v nějakém grafickém editoru ( např.: Gimp nebo Inkscape ). A to by bylo asi tak vše. O vložení návrhu na web a udělání jeho css stylu už by se postaral někdo jiný, vyučený v IT oboru. :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.