Janina99

Jakou by jste mi doporučili střední školu, Hradec Králové a blízké okolí?

Rozhoduju se kam na střední a opravdu mě nic nenapadá tak prosím pomozte. :(

Nejlepší odpověď
Drap

To se budeš muset rozhodnout sama. My tady nevíme co tě baví, co tě zajímá, jaký máš prospěch a spoustu dalších věcí.

Další odpovědi
zzzzz

Pokud ještě nevíš co chceš v životě dělat, pak je vhodné jít na gympl, získáš tím další 4 roky času a budeš se moci rozhodnout studovat na VŠ to, co tě začne bavit. Myslím si, že studovat nějaký konkrétní obor, jen proto, že ti ho tu někdo porad,í je nesmysl.