Jakou politickou stranu budete volit?

Já vím, že už se tady ta otázka určitě vyskytla snad tisíckrát, a doufám, že mi ji kvůli tomu nikdo nesmaže. :) Ale ráda bych pro sebe udělala takový menší průzkum, ohledně voleb 25. a 26. října 2013. Je to pro mě jednodušší, než obíhat všechny již zodpovězené otázky. :) Byla bych ráda, kdybyste nějakým způsobem zdůvodnili svoje rozhodnutí. Děkuji. ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Pokročilý

KSČM

Doplňuji:
Koho jiného volit? Co tu už bylo stran, co nám naslibovaly a kde jsme teď? V p....

Další odpovědi:

Zlatý

Jiné (napište)

Ještě nevím, zkusím vybrat nejmenší volitelné zlo. Které nakonec zvítězí ještě nevím.
Jinak mě vyloženě baví příspěvky o tom, jak komunisti to tu dají do latě, že ostatní jen slibují. Je jasné, že fakt, že tu vládli 40 let, už moc lidí dobře nepamatuje, stejně tak tu bídu, co k nám se Sovětským svazem přišla k nám na zem. Stačí si pustit "Zprávy pře 25 lety", kolik toho naslibovali, jak se vychvalovali a v době Perestrojky zase kritizovali. :-) Jednou snad už stačilo, ne? ;-)

Pokročilý

KSČM

Doplňuji:
Z parlamentních stran má na sobě KSČM nejméně špíny.Nemá žádné miliardové zlodějny jako ODS a TOP 09.

Stříbrný

KSČM

Já a moje rodina budeme volit KSČM, ale Z TRUCU, aby končně modří ptáci pochopili, že i když bylo za komunistů špatně (jak nám stále říkají), tak určitě bylo lépe než dnes.A takhle bude volit většina mých známých a příbuzných.
Také bych chtěl vidět, co dokáží komunisti dneska když za zády nemají SSSR, čili nemají se o koho opřít.

Bronzový

KSČM

Doplňuji:
Už není koho jiného...ČSSD a ODS tady byla už dlouho.Je na čase volit komunisty, když si to tak člověk vezme tak za komunistů to nebylo až tak strašné. Každý měl práci a kdo neměl šel polykat semeno na vazbu.Možná někdo něco změní alespoň s naší menšinou

Bronzový

K volbám nepůjdu

Doplňuji:
Nejsem v CR.

Stříbrný

Jiné (napište)

Doplňuji:
Tak nevím koho vybrat zhruba ze tří desítek stran.
Pěkné heslo má tato nedávno založená:
https://www.facebook.com/…
Myslíte, že se jim důvěřovat? :)

Stříbrný

K volbám nepůjdu

Doplňuji:
Budu na chalupě,takže volit nebudu.Politika mě nijak nezajímá,z politiků nevěřím nikomu.

Bronzový

KSČM

Doplňuji:
Mám rád Grebeníčka,Jakeše, Mohoritu, kpt. Minaříka, Štěpána a sebe.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.