Jakou podlahu - koberec nebo lino

Je lepší mít v pokoji lino nebo koberec

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Další odpovědi:

Zlatý

To si každý musí vybrat sám. Jsou rozdílné nároky na údržbu, jinak to vypadá i jiný je pocit při chůzi.

Protože jsem alergička, tak upřednostňuji omyvatelné podlahy. Nezříkám se kousku koberce někde pod nohama, ale rozhodně nemám ráda celé plochy kryté kobercem (ode zdi ke zdi a ještě zastavěné nábytkem).
Mám dvě děti bez jakýchkoliv zdravotních problémů, a ty mají pouze u sedací soupravy koberečky s dlouhým vlasem, jinak v celém bytě nenajdeš nic jiného než parkety, plovoučky a dlaždice.
Přikláněla bych se k tomu linu. Dnes je na trhu v takových provedeních, že není skoro rozeznatelné od dřevěných podlah.

Já řešila tento problém před časem také, ale bez té možnosti "koberec". Nemám alergii, ale koberce nesnáším coby lapače prachu, sama uznávám jen malé ručně tkané koberečky, které lze snadno vyklepat a vyprat nebo kožešinové předložky ap. Sama jsem choulostivá na zimu od nohou, takže dlažbu jsem zamítla a nějaká lina a marmolea nepřicházela v úvahu, protože já potřebovala něco, co dobře izoluje, je nenáročné na údržbu, ale "zátěžové". Mám obr psy, ti všchno zničí nebo poškrabou nebo jim podlaha klouže a to je ještě horší
. Zvolila jsem litou podlahu. Jsem nadníru spokojena.

Pokročilý

To záleži na čem se ti lip chodi, lino se lepe umyje.

Stříbrný

Fantome, jak ve kterém pokoji,
někde lino, jinde koberec.
není nejlepší řešení..

Stříbrný

mě se lino nelíbí, je to studené a snadno se poškodí, mám plovoučku a v dalších pokojích chci mít topení v podlahách, krom ložnice, nechci koberce ani za nic, jen někde a malý

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.