KOLMIX

Koberce pro alergiky

Našemu synovi zjistili alergii na prach a roztoče, tak doma likvidujeme koberce (byly to fakt děsné pracholapače).

Do dvou místností půjde lino, ale zvažujeme koupi alespoň menšího koberce, aby podlahy nebyly tak studené.

V rádiu jsem slyšel něco o tom, že existují i nějaké speciální koberce z uměliny vhodné i pro alergiky – mají prý na to i atesty.
Když jsem se na to ale ptal doktorky alergoložky, ta mi řekla, že to je jen další z triků obchodníků a že žádné koberce pro alergiky neexistují.

Co vy na to?

Nejlepší odpověď
anonym

Je take moznost polozit na lina,velke prirodni rohoze,maji je v ruznych velikostech,jed­nobarevne i vzorovane,kulate ci ovalne,ctverce i podlouhle.Jdou lehce udrzovat,prokle­pat,osprchovat,je to teply material a dlouhoveky.Ja jsem s nima spokojena,asi bych uz nemenila za zadny jiny material.Pro alergiky super.

Další odpovědi
panenka

našla jsem vám na netu video z pořadu rady ptáka loskutáka "koberec pro alergiky ano či ne?tak se podívejte

Zdroj: http://loskutak­.nova.cz/clanek/by­dlime/koberce-pro-alergiky-ano-ci-ne.html