maia

Koberec na zeď…jak

Dobrý den, jakým způsobem mám připevnit koberec na zeď? Chtěla bych to u okna, je to tam vhodné? Panelák… moc děkuji!
Doplňuji:
Po celé ploše cca 3m délka na 2,5 m výška

Nejlepší odpověď
hanulka11

měla jsem gobelín na zdi a z rubové strany byl na horním konci našit tunýlek jím provlečená laťka /samozřejmě nebyla vidět / a byl zavěšen na skobách zašroubovaných v hmoždinkách ve zdi

težko posoudit ,zda by se ti tam hodil, to musíš posoudit sama …každému se líbí něco jiného
Doplňuji:
tak to bude pěkná tíha ,to nevím jak by se to udrželo

Další odpovědi
Drap

Většinou se to dělá tak, že se z rubu připevní slabá dřevěná lišta a za se potom upevní na zeď

terry

podle toho, jak je těžký.
Asi připevnit kov.tyčku a tu pak zavěsit na zeď.
A prachu bych se nebála. Existují vysavače. Již pár let.

hanulka11

a myslím, že by to nebylo moc praktické – jak to budeš čistit – bude to semeniště prachu