Avatar uživatele
STUDENTKAEVA

Jaký typ podlahy preferujete?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3589 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

dřevo

Až na výjimky určení lepší materiál neznám…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Laminát

Pokud máš hodně peněz dej si dřevo. Pokud ne, stejně dobře a ještě lépe, poslouží laminátová podlaha. Osobně mám laminát a dlažbu.

Kdybych měl hodně peněz dal bych si místo dlažby do kuchyně vinyl (pozor nikoliv lino ).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

jiná odpověd

Spise jak kde ne …tak treba …v kuchyni mam dlazbu to same v koupelnach ..v obyvaku drevo a v pokojich na patre mam koberce …
Plovoucku nechci je to lapac prachu …take dobra alternativa je lesteny korek …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

jiná odpověd

Doplňuji:
V pokojích dřevo – ideálně staré (původní) parkety,
kuchyně, předsíň, koupelna a WC – dlaždice.

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

jiná odpověd

Doplňuji:
Jak kde. V chodbě máme dlažbu v obýváku s k.k. lino (imitující dřevo), v ložnici a pokojích koberec.
Lino jako povrch, na kterém trávíme nejvíc času je fajn. Doma chodíme v přezůvkách, ale mysím, že lino je teplejší a měkčí než třeba plovoucí podlaha (ta dokáže být překvapivě studená. Tam, kde se spí, je dobrý koberec a chodit tam naboso.
Já teda preferuju lino. Dneska se vyrábí spousta hezkých vzorů. Jen nápodob dřeva jsou snad desítky.

Upravil/a: klumprt

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
veruberu

PVC nebo Vinyl

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Já osobně mám nejraději vinylové podlahy. Dost dlouho jsem byl v týmu pro koberce, ale nakonec jsem si říkal, že je to vlastně blbost. Pořád luxovat, roztoči a tak. Do nového bytu jsem si pak dal rovnou vinyl od https://www.flo­orforever.cz/ a musím teda říct, že je to fakt asi ta nejlepší možnost v poměru ceny a výkonu. 😉

Avatar uživatele
domik8

Zdravím všechny. Ne, že bych byl přes podlahy nějaký odborník, ale doma už několik let máme laminátovou podlahu, kterou nám pokládala firma https://www.su­pellex.cz/lami­natove-podlahy/. Dlouho jsme váhali mezi laminátem a plovoucí podlahou, ale nakonec jsme se rozhodli pro ten laminát a asi bychom neměnili. Podlaha je pěkná, drží a není náročná na údržbu.

Nový příspěvek