STUDENTKAEVA

Jaký typ podlahy preferujete?

Odpovědi
anonym

dřevo

Až na výjimky určení lepší materiál neznám…
😉

mosoj

Laminát

Pokud máš hodně peněz dej si dřevo. Pokud ne, stejně dobře a ještě lépe, poslouží laminátová podlaha. Osobně mám laminát a dlažbu.

Kdybych měl hodně peněz dal bych si místo dlažby do kuchyně vinyl (pozor nikoliv lino ).

badisko

jiná odpověd

Spise jak kde ne …tak treba …v kuchyni mam dlazbu to same v koupelnach ..v obyvaku drevo a v pokojich na patre mam koberce …
Plovoucku nechci je to lapac prachu …take dobra alternativa je lesteny korek …

ivzez

jiná odpověd

Doplňuji:
V pokojích dřevo – ideálně staré (původní) parkety,
kuchyně, předsíň, koupelna a WC – dlaždice.

klumprt

jiná odpověd

Doplňuji:
Jak kde. V chodbě máme dlažbu v obýváku s k.k. lino (imitující dřevo), v ložnici a pokojích koberec.
Lino jako povrch, na kterém trávíme nejvíc času je fajn. Doma chodíme v přezůvkách, ale mysím, že lino je teplejší a měkčí než třeba plovoucí podlaha (ta dokáže být překvapivě studená. Tam, kde se spí, je dobrý koberec a chodit tam naboso.
Já teda preferuju lino. Dneska se vyrábí spousta hezkých vzorů. Jen nápodob dřeva jsou snad desítky.

veruberu

PVC nebo Vinyl

Michálek1245

Já osobně mám nejraději vinylové podlahy. Dost dlouho jsem byl v týmu pro koberce, ale nakonec jsem si říkal, že je to vlastně blbost. Pořád luxovat, roztoči a tak. Do nového bytu jsem si pak dal rovnou vinyl od https://www.flo­orforever.cz/ a musím teda říct, že je to fakt asi ta nejlepší možnost v poměru ceny a výkonu. 😉

domik8

Zdravím všechny. Ne, že bych byl přes podlahy nějaký odborník, ale doma už několik let máme laminátovou podlahu, kterou nám pokládala firma https://www.su­pellex.cz/lami­natove-podlahy/. Dlouho jsme váhali mezi laminátem a plovoucí podlahou, ale nakonec jsme se rozhodli pro ten laminát a asi bychom neměnili. Podlaha je pěkná, drží a není náročná na údržbu.