novottom

Vhodnost křesílka k PC?

ahoj,
mám vybrané toto křesílko http://www.star­decoshop.cz/bi­le-kresilko k občasnému sezení u pc, myslíte, že na něm žena cca hodinu denně vydrží?

Nejlepší odpověď
huxa

Jestli na něm bude chtít vydržet tak ano, ovšem je naprosto příšerné k sezení, bez odvětrávání, apod.

Další odpovědi
setapouch

Tezko rict. Ale jako trest to muze byt dobre – nepohodlne, clovek si nemuze oprit zada.

marci1

Toto plastové křesílko se mi vhodné nezdá. Neposkytuje žádné pohodlí ( tvrdé na sezení, možnost se opřít dozadu ap. ). Zkuste to probrat se ženou. Co třeba něco podobného ?
http://www.asko-nabytek.cz/1003550­.1-kancelarske-kreslo-fl0265

anonym

Pěkná ´hrůza´…
…„Pokud toužíte po nadčasovém interiéru, jsou pro Vás plastové křesílka to pravé.“…
ROFL – ten marketingovej kreativec bude asi dobrej (to křesílko ne).
___
Proč se raději nezeptáš „ženy“ – v čem chce sedět?- a ideálně, aby si posez vyzkoušela před koupí…

MrnousakCZE

když už křeslo tak nějaký kvalitní ne tenhle nekvalitní drahej nepohodlnej šunt