MichalP1

Jak si vybrat podlahu do bytu?

Potřebuji položit podlahu, tak aby odhlučnila – mám malé děti.

Nejlepší odpověď
marci1

V případě, že máš malé děti, (které si hrají i více na zemi) doporučovala bych na podlahu spíše koberec. 🙂

Další odpovědi
gecco

Pro odhlučnění se používá hobra…
A nejtišší krytinou je koberec…
😉

Jinak – nepíšeš:

  • o jakou dům jde (jaký je podklad)
  • jak vysokou můžeš podlahu udělat
  • jaký potřebuješ/chceš povrch
  • jaký máš finanční limit/sqm

Ideálně – pozvi si podlaháře…
😉

Magix.cz

Až dospořím stavebko a koupím byt, nechám si udělat echt parkety, jako měla moje babička a pár kulatých koberců z Ikey jako doskočiště pro kočky z parapetu už mám :) Teď mám plovoučku…není špatná, ale kraje se začínají pomalu odchlípávat :) Dnes se dá koupit i dost slušný lino, jak design, tak izolace.

ReHu

Doporučuji Miralon či podobný materiál. Dle možností i 2 – 3 vrstvy.
A koberec.
Až děti odrostou, když se vám koberec nelíbí, můžete ho odstranit.

Bětka55

Tak na odhlučnění je asi nejlepší koberec – předpokládám, že asi jsi z bytu, jinak by si odhlučnění nepotřeboval. Řešila jsem to s podlahářem http://wwww.zchar­vat.cz pan Charvát se vším pomohl. Záleží samozřejmě na lokalitě, kde bydlíš. Když mi dítko hází hračky po podlaze, tak soused vše slyšel. Libí se mi tady názor, že dát podlahu a na to koberec a časem až omrzí a nebude potřeba to stáhnout.

Monička123

Příspěvek smazán administrátorem.