HDMI

Jaké typy filmů máte nejradši(kome­die,SCI:FI,dra­ma atd.)

Já mám nejradši komedie a akční filmy,nejlepší když je to dohromady třeba film Policejní akademie.

Nejlepší odpověď
anonym

Trailery …jen ne ty , co vsechno konci svatbou a zili spolu az do smrti … brrr 🙂

  • iv-

Další odpovědi
hanny 2

Mám ráda katastrofické filmy, komedie,hudební filmy a filmy ze současnosti.„Po­licejní akademii“ nesnáším.
Doplňuji:
Ale miluju „Krokodýla Dundeeho“!

tom004

Sci-fi,katastrofic­ké,historické,at­d.Pol.akademie patří k těm,které nemusím.

anonym

České komedie-Léto s kovbojem,Slunce seno..,Kurva hoši..,Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště,ze zahraničních mám ráda staré filmy s Delonem,Gabi­nem,Jackem Nicholsonem.

dědapetr

Historické,o pří­rodě,dokumentár­ní,staré české a pohádky.

iceT

Tak já nejsem náročná,mě se líbí vše na co se dá koukat alespoň jedním očíčkem a má to hlavu patu.Dávám přednost akci před komedií,pokud to není zároveň akční komedie,mám ráda filmy se zvířaty,kde myšlení zvířat je vyjádřeno jazykem,třeba Neuvěřitelná cesta apod,mám ráda filmy inspirované skutečnými událostmi a osobami,ale v podstatě se mi líbí kdejaká capina,jak říká moje mamka.

fcoop

Nejraději budovatelské.Ta­ková:„Rudá záře nad Kladnem“ – to je bonbónek.