Lgee

Jaký/který sci-fi film je nejreálnější?

Odpovědi
anonym

To je asi tak jako se zeptat.. Jaká nemoc je nezdravější? :) Tady babo raď, protože scifi je většinou opakem reality.

Snad krásný scifi film Her.

Děj snímku Her se odehrává v Los Angeles v nedaleké budoucnosti. Theodore (Joaquin Phoenix) je komplikovaný a citlivý muž, který se živí psaním dojemných a osobních dopisů pro druhé. Se zlomeným srdcem po ukončení dlouhého vztahu se začne zajímat o nový, pokročilý operační systém, o kterém jeho výrobce tvrdí, že představuje zcela unikátní a intuitivní bytost. Po jeho instalaci se seznamuje se „Samanthou", umělou inteligencí s milým ženským hlasem (Scarlett Johansson), která má zajímavé postřehy, je citlivá a překvapivě vtipná. Jak její potřeby a požadavky rostou společně s těmi jeho, mění se jejich přátelství ve skutečnou vzájemnou lásku.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/312650-ona/prehled/

pucipuci

Všechny, vesmír je obrovský, realit milion a časových linií též. Který film je nejvíce možný nám? Pradátor a pod. Kdy lidstvo je jak je (bez mimozemských kolonií) a Emzáci tady mezi námi více či méně skrytí.