odpověď1414

Kde by jste nejradši žili bez ohledu na peníze?

Nejlepší odpověď
klumprt

Austrálie

Austrálii vybírám z nabízeného. Jinak nedávno jsme s kamarádem rozvíjeli myšlenku, jaké by to bylo mít farmu s hovězím dobytkem v Argentině. Shodli jsme se, že by to bylo nejspíš moc fajn.
Jinak se mi líbí Irsko, resp. irský venkov. Tam bych asi měl ovce 🙂

Další odpovědi
Drap

Česká Republika

Doma

kuba123

Česká Republika

Fienir

Česká Republika

USA zavrhuji už jen proto, že nechci žít s blbci.

Austrálie je fajn, ale vyrazit na procházku je dost o život (hadi a podobné potvory)

Řecko – na jednu stranu moře, ale na druhou stranu dost bordel. větší než v ČR

Tokio – příliš odlišná kultura

Z výběru si vybírám ČR, ale bral bych i Švédsko, Norsko nebo Německo.

jáára

Austrálie

setapouch

Česká Republika

Kdyz neni jina moznost… Aktualne jsem tady spokojeny, kdybych nebyul, uz bych byl jinde. Ale je dost pravdepodobne, ze se budu poohlizet po lepsich destinacich na duchod.

Jantar2

Austrálie

Z nabízených asi Austrálie, ale nejvíce mě láká Irsko a severoevropské státy jako Švédsko a Norsko…

mosoj

Česká Republika

Já jsem spokojený tam kde jsem. Postrádám jenom o trochu více rozumných lidí, ale to je všude.

dudu

Česká Republika

Mirdas

Česká Republika

Doma je doma i když sem tam narážíme na lidi kteří by potřebovali být natrvalo izolovaní od ostatních, s pohledem na jiné státy převládá přeci jenom spokojenost.

MrnousakCZE

Los Angeles

Doplňuji:
e3

atena11

Česká Republika

Z nabízených asi česko, ale ráda bych žila v Londýně

marci1

Česká Republika

Tady, ale alespoň se podívat do Austrálie. 🙂

abendsbrot23

Řecko