xiperio

Jaké prášky na spaní?

Prosím máte nějaké zkušenosti s prášky na spaní? Podotýkám, které se dají koupit bez předpisu. Děkuji.

Odpovědi
nyjono

Naštěstí ne.
Zatím mi vždy stačilo čtení, teplé mléko nebo čaj.

da ny

Kozlíkové kapky :)
Sama léta nepotřebuji, spím jako nemluvně. Ztahaná jako pes. Pospím si někdy i přes den. Problém s melatoninem nemám (lze doplnit). Žádná rušivá světla/kontroky (modrá a zelená), obrazovky kolem sebe nemám (jen červené). Hořčík účinně doplňuji. Knihu ani kakao před spaním nepotřebuji. Zkuste i bylinky (meduňka, třezalka). Před spaním na nic nemyslet, nebilancovat, neprobírat
https://www.le­ano.cz/poruchy-spanku

Arne1

Trocha sexu, vínka.

ivzez

Uklidňující nebo uspávací. (Na konkrétní se neptáte.)

Volně prodejné zaberou každý jen jednou → poprvé. Podruhé buď nezaberou nebo to trvá mnohem déle.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Vitek04

Pokud máš problém s nespavostí, na chemické léky nevsázej. Mohou být nebezpečné a může u nich vziknout závislost (např. Neurol) a navíc jsou na předpis. Doporučuji spíše přírodní látky:

  • Muškátový ořech (půl lžičky)
  • Bylinné čaje na spaní
  • Chmel (chmelový čaj, pivo)
  • Marihuana (THC, CBD)
  • Muchomůrka červená (v malých dávkách, muscimol je vhodný na nespavost)
  • Mít dostatek pohybu přes den, cvičit.
  • Teplé mléko s medem a ovoce.

Pozn. U muchomůrky červené to musí být s opatrností! 1. Musí být dobře vysušená. 2. Pouze v malých dávkách! Ve velkých sice zabít pravděpodobně nemůže, ale může způsobit haluze.
Pozn. Nepít alkohol, a stimulační prostředky neužívat nebo pouze ráno. (Např. Káva, kratom, guarana atd…)

Jsem Jan

Opatrně s THC marihuanou. Když to budeš hulit každý den před spaním, tak potom bez jointu na dobrou noc neusneš…