jakho

Co mam dělat, když nemůžu usnout?

jaké metody pomáhají k usnutí bez prášku na spaní.

Nejlepší odpověď
BENYTA

Vlastní zkušenost – nízká teplota v ložnici – pod 18 stupnů a těsně před ulehnutím brouzdání ve vaně s téměř studenou vodou,nejvýš po kotníky.Na chodidlech se zaktivují akupunkturní body.Pak teplé ponožky a dobrou noc…

Další odpovědi
Jahoda

Játaké na usnutí používám televizi. Je ale důležité, aby nesvítilo žádné světlo než to z televize. Pokud budete světlem svítit, neusnete. Mám to vyzkoušeno a tento typ usínání doporučuji ;o)

Gorouš

Zkuste meduňkový čaj.

afro.minerva

Mě pomáhá si na chvíli pustit televizi a zaměstnat mozek. A nebo si chvíli číst. Můžu doporučit Bibli. Při ní člověk pořádně usne. Když čte kdo splodil koho atd, tak to člověka pořádně udyndá.

Michal

Určete si určitou hodinu,kdy budete chodit spát.Nezabývejte se svými problémy.Poslou­chejte muziku,jděte se projít.
Šálek Meduňky Vám ze začátku neublíží.Jezte jen lehkou večeři.Kolik je vám let? Ptám se proto,že se tento"program"u­pravuje podle věku.A něco se přidá,něco ubere.Učte se hluboce dýchat a pomalu jako jogín.Michal

ReHu

Doporučuji jednu z technik Silvovy metody. Máme to vyzkoušené. Kurzy v Praze a Brně.

Lucimia

Mně pomáhá teplé mléko s medem, vyvětraná místnost, předtím relaxační koupel. Někdy se musím donutit něco jít dělat a až se vám začnou klížit oči, ulehnout a pak už to jde samo…
Jo a v psychologii nám náš profesor radil, že když si budete říkat: „nechce se mi spát, nechce se mi spát…“ tak v tom okamžiku začnete usínat. Zkoušela jsem a fakt zabere.

grifin

Před spaním procházky,nekoukej na ty Horory
a jiné „BLBINY“ v TELCE,mysl musíš mít uklidněnou,kouření-naprostý zákaz(v tomto
neznám bratra!)čti si,něco hezkého,na noc,
čaj-meduňka a lžíčku MEDU,i teplé mléko pomáhá!

Kamilovo

tTaky občas trpím nespavostí a jeden čas to bylo i dost nepříjmné, protože jsem pak do práce chodil naprosto unavený a bez energie. Na https://ideaclub­.cz/media/jak-rychle-usnout jsem však našel pár tipů, které mi celkem pomohli a od té doby se mi spí vážně o dost lépe. Nejvíce doporučuji asi chodit spát pravidelně a taky každý den cvičit, to spánek ovlivňuje nejvíce.

Mishka

Nespavostí jsem trpěla relativně dlouhou dobu. Příčinou nespavosti byly děti. Vzhledem k tomu, že jsem opravdu nechtěla začít brát léky, začala jsem přírodními recepty. Pomáhal mi meduňkový čaj, homeopatika a potravinový doplněk Benosen na přírodní bázi.

Iwette

Já jsem měla problémi s špatně prospanymi nocmi. A problém též rovněž s usínáním. A tak jsem vyzkoušela kde co všechno a bez úspěšně až mi zbylo jediné a to nakoupit vše či valnou většinu z lůžka na novo a od znova. A uplně perfektně mi pomohli a poradili v obchodě POSTELE OSTRAVA http://postele­ostrava.cz/ Kde jsem vše sehnala a koupila. A poté po první noci jsem byla uplně spokojená a odpočatá a konečně vyspaná a to je až do dneška a až do nynější doby.