tyrox

Jaké kupujete stírací losy?

Zdravím všechny příznivce hazardu. Posledni dobou jsem začal kupovat stírací losy Černá Perla a musím říct, že až na 4. pokus jsem vyhrál 100 Kč (cena losu 50,– )

Rád bych se zeptal, zda kupujete losy, a pokud ano, tak jaké?
Máte nějaký tip, které vyhrávají nejčastěji?

Nesnáším se dělat reklamu na nějaké losy, jen mě zajímá názor lidu.

Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
anonym

Kupoval jsem MON. Sice nebyly stírací, ale byly to losy. http://www.losy-loterie.cz/cs/lot­tery-organizer/deta­il/136/

Drap

Nekupuji pravidelně. A pokud vyjímečně ano, tak o tom nepřemýšlím. Vezmu ten, který je právě po ruce.

pipop

Než abych si kupoval losy, tak využívám www.stastnavyhra.cz . Funguje stejně jak losy od sazky,s tím rozdílem, že se nic neplatí.

boubelka007

Kupujeme losy tak max za 10,– a 20,– a vždycky vyhrajeme. Konkrétně s andělem a čertem. Kupovali jsme občas za 50,–, 100,– a nikdy jsme nevyhráli. Manžel teď propadl https://vyhraj­.com/kategori­e/uctenkova-loterie-uctenkovka/. Je pravda, že se pravidelně pereme o výhry a propadla jsem tomu taky a to tak, že jsem shopaholik 🙂