Pokročilý

Kupujete stírací losy?

Já ano ale zatím jsem neměl to štestí vyhrát větší částku než 50,-kč :D ale i to je úspěch,sem tam když jdu kolem pošty a mám čas tak tam zajdu a koupím 2-3 losy ,doufám že se na mě jednou ukáže štestí a vyhraju alepoň těch 10000,-kč když mám tu trpělivost ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Občas si los koupím vždy vyhraji jen 50 kč

Další odpovědi:

Zlatý

Já nemám to štěstí ale také si sem tam koupím stírací los.

Zlatý

zřídkakdy, taky jsem na tom podobně

Bronzový

Ale jo občas jen tak polechtat štěstěnu není na škodu. Ale víc jak peníze na další los jsme nikdy nevyhráli.

Zlatý

No, I do not buy. I cross my fingers.
Nem, nem veszek. Én kereszt az ujjaimat.
لا ، أنا لا شراء. أعبر أصابعي.

Stříbrný

Ne,nekupuji.

Zlatý

větší šance na nějaký finanční přínos je když změníte ranní trasu do práce přes parkoviště nejbližšího supermarketu a budete po zemi hledat pětikoruny vypadlé z košíků ... ne tohle skutečně ne, kupovat losy by bylo asi až příliš naivní.

Diskuze k otázce

majklhanz

Dřív sem si losy kupoval jednou za čas v trafice, sem tam sem něco vyhrál, nejvíc snad 200 z dvacky. Známý vyhrál dva tisíce, ale los koupil online přes Lottoland https://www.lottoland.com/…

vojtechpiner

Mám to úplně stejně, taky jsem si dřív losy kupoval jenom v trafice, nebo hospodách. Jednou se mi ale poštěstilo a vyhrál jsem 5000 kč, to bylo asi nejvíc, co jsem kdy vyhrál. A teď si losy taky kupuju online u lottolandu, přijde mi že je to dobrá společnost a věřím jim. Pěknou recenzi na lottoland jsem našel tady http://vyhraj.com/… dozvíte se tam spoustu věcí, třeba klady a záporty atd... je tam toho mrtě.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.