Jaká tapeta do ložnice?

Chtěla bych se jen zeptat, jakou barvu tapety (popř jen byrevné vymalování) by ste zvolili do menší ložnice, v které je sytě žlutý koberec.
Děkuji za vaše názory.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Ložnice by měla být v uklidňujících barvách, kterými jsou světle modrá a zelenkavá, obojí se vám tam hodí

Další odpovědi:

Bronzový

Světle žlutou, pískovou, zelenkavou, jestli jste spíš romantička.... A nějaká zrdcadla bez výrazných okrajů. Sytější doplňky :-)

My máme pískový koberec a červenou barvu zdí a jsme také moc spokojeni :-)

Zlatý

V ložnici by měly být barvy chladnější. Takže ke žlutému koberci bych volila něco světle zeleého v kombinaci v bílou.

Já jsem zvyklá smpát v hodně tmavé místnosti černé/tm. fialové/ šedé, k žlutému koberci asi tu fialovou :D

Pokročilý

Tapety mi příjdou out. Jsou zbytečně drahé a pracné. Volila bych barvu a to buďto pistáciovou,modrou,lila. Prostě pastelové odstíny. Tmavá barva ti ten malý pokoj ještě zmenší. Pak je taky zajímavá kombinace světlé kolem oken a u zdi tmavší. Jak je libo.

Zlatý

Úplně jinou barvu si zvolí mladý člověk a úplně jinou ten co po světě běhá déle.
Mám pocit, že existují nějaké webové stráky kde si lze navolit barvy pokojů. kde nevím, ale před lety mne s něčím takovým doma trápili abych se vyjádřil.

Bronzový

Jo ," ta Peta ", nejaka mlada by se tam hodila.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Samba

Mě se líbí třeba tohle, ale místo růžové bych dala žlutou, aby to nějak ladilo s tím kobercem, když už tam je: http://www.chatar-chalupar.cz/…

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.