Bronzový

Jak máte doma vymalováno?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vše je bíle,pouze obývák je sice také bílý,ale na stěnách mám černé,svislé pruhy!

Další odpovědi:

Zlatý

Máme světlé pastelové barvy - oranžová, žlutá, lila, okrová, každou samozřejmě v jiné místnosti.

Bronzový

Pokoj bíle, kuchyň žlutě, koupelnu a wc modře.

Zlatý

Přijel jsem z práce pozdě domu a bylo mi oznámeno, že mám vymalováno. Víc snad popisovat nemusím, barev hrálo moc.

Stříbrný

Kam se kouknu samá bílá.
A dá se s tím v pohodě žít.

Zlatý

Obyvák mám meruňkovou barvou,kuchýň žlutou,koupelnu oranžovou ,dětský pokojíček růžový chodbu zelenou,garáž na bílo zbývající 4 místnosti nahoře vymalované ještě nejsou ty se dodělávají.

Bronzový

Obývák oranžový, ložnice zelená, můj pokoj bílý ale tapety jsou modré.

Bronzový

obývák zelená-karibic,kuchyň-zelená a fialová,ložnice zelená,děcký pokoj oranžová,chodba bílá

Pokročilý

Předsíň a obývák s kuchyní meruňkově oranžovou, dětský pokoj světlo zelenou, ložnici bílou a můj pokoj má dvě protější stěny tyrkysové a další dvě vínově fialové.

Zlatý

Chodba bílá, ložnice modrá, obývák s kuchyní meruňková. Koupelna bílá - obklady bílá a zelená, WC bílá - obklady světle hnědé.
Stropy bílé.

Zlatý

Bílá, všude jen samá bílá. Díky bohu!!! :) Roky jsme doma měli cukrátkově růžový obývák, nikomu se to nelíbilo, ale nikomu se to nechtělo přemalovat. Původní záměr byla krvavě červená, ale nějak se to zvrtlo :) Malovali jsme sami a nějak jsme špatně odhadli poměr bílého základového primalexu a tonovací červené :-))

Pokročilý

Já: RUČNĚ!!!

S válečkem neumím, maluju štětkou.

Můj pokoj černo-
fialový, chodba bíla, kuchyň světle šedá, obývák tmavší šedá, ložnice zelenkavá a v koupelně jsou červené a bíle malé dlaždičky

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 925
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.