Tapetovat nebo byt vymalovat?

Já mám byt bíle vymalovaný ale byt u mých rodičů se tapetoval

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jiná možnost

Díky za informaci!
No a co? Oni to mají tak a ty jinak, každému se líbí a vyhovuje něco jiného. Nač se zase ptáš?

Další odpovědi:

Jiná možnost

Pro Tebe vypolstrovat a dveře a okna osadit pevnou mříží. Nemalovat! Netapetovat!
Proč tu máš zase tu anketu? Ty jsi na nich závislý, nebo v čem vidíš jejich prospěšnost u takové otázky?
Tím chceš všem ostatním tady dokázat, že jsi móóóc šikovný, protože ses naučil ankety k otázkám tvořit?
Nepleť se, tak šikovná jsou tu i děcka ze základky. Vlastně ne, ta jsou šikovnější, protože by z normální otázky takový paskvil nevytvořila.

Zlatý

Jiná možnost

Většinou se dříve malovalo tam, kde nebylo právě pěkně vyštukováno. Tapeta se strukturou dokázala podkladové nedostatky zakrýt.
Teď je to otázka vkusu, umu a mnohdy financí... tapety se teď dají sehnat přenádherný.
Dát si je třeba na jednu stěnu v pokoji pro oživení je sice "trendové" (vím), ale častokrát šmrncovní ;)
Doplňuji:
Tak jsem to nějak zmontil.
Text se samozřejmě týká tapetování.
Malovalo se pak tam, kde štuky byly pěkné.
(Není to samozřejmě pravidlo).
Ve hře je např. i protipožární bezpečnost... u zdrojů tepla nemají tapety své místo...

Pokročilý

Jiná možnost

podle toho jaká místnost, jakou tapetou, jakou barvou, jaká je kvalita podkladu....ježiš na tohle přece neexistuje jedna odpověď...hlavní je, aby se ti v tom dobře bydlelo. Tapety se sice později pracně odstraňujou, ale lokální využití tapet je dobrej estetickej fígl. Důležitý je dobře sladit konkrétní barvy a nedávat nevhodný barvy do prostor, kde by měly špatnej efekt(třeba oranžová je barva povzbuzující chuť k jídlu, takže je vhodná do kuchyně, ale zcela nevhodná do ložnice či obýváku. Do ložnice s hodí spíše chladné barvy v uklidňujících odstínech, případně bílá. A tak dále.)

Stříbrný

Vymalovat byt bíle

Tam kde je tapeta, vytapetovat, tam kde je malba vymalovat.
Nebo jsem nepochopil dotaz?

Vymalovat byt barevně

Doplňuji:
tapety už nechci ani vidět!!!

Pokročilý

Vymalovat byt barevně

Doplňuji:
Já bych vymalovala byt barevně, protože pak působí útulněji a případně se to dá přemalovat na jinou, zato u tapety se to musí ztrhat.

Zlatý

Vymalovat byt barevně

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.