Lotr2008

Jaká/která škola je nejlepší pro teoretickou fyziku?

Hoj ahoj… Jaká skola je best pro teoretickou fyziku??? Já chci být TF a chci dokázat veliké věci!! :DD předpoklady mám ok, protože ve škole mám z matiky samé jedničky, takže jsem na matematiku velice chytrý. A z fyziky jsem ten nejlepší z celé třídy, a kolikrát opravují i paní U. Jaká je ta nej škola? Cvut, VŠE

Edyt. Myslel jsem ve světě.

Odpovědi
aliendrone

Problém je ve zkratce TF. Pokud chceš být TEORETICKY fyzik, proč ne? Ale pokud tím myslíš, že chceš být TEORETICKÝ fyzik, tak to vidím bledě, bo ti opravdu dobří znají odpověď na tvoji otázku již v předškolním věku. ;) :D :D

Edison

Už se tu zase někdo sebehodnotí… Ale k věci: MatFyz. Astronomie. Jaderná fyzika… Pokud si ale nepřipustíš a neuvědomíš, že nic nevíš a nic neumíš, jsi vůbec pro vyšší poznání ztracen. Skromnosti a pokory by ses měl naučit jako první. To se hodí i v běžném životě.

Kelt

Povím ti jeden výrok. Malé vzdělání dává lidem pýchu, velké skromnost.
To, že se naučíš matematiku a fyziku pro 7. třídu, (a třeba ti pomohli rodiče nebo sourozenci), nic neznamená. Jak jsi na tom v širším měřítku? Jaké jsou tvé výsledky z Matematické olympiády? Píšeš články do odborných časopisů? Komunikuješ s nějakým matematikem? Ten by ti mohl poradit. Klidně to může být z nějaké zahraniční univerzity.

metro

Best není žádná, protože slovo „best“ v češtině NEEXISTUJE!

Edison

Především to chce naučit se ČESKY! Myslíš, že ve světě jsou stejné školy jako u nás??? Tak si nastuduj, kde je jaká škola a jaké mají fakulty. Nemyslím, že by tu byl někdo, kdo by znal všechny. Ty nejprestižnější taky nejsou zadarmo.