JanaViki

Jaká je vaše nejoblíbenější reklama?:3

Jaká je vaše nejoblíbenější reklama? Jo a může se na vícero kanálech vysílat stejná reklama?:)

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Bóbika.

Další odpovědi
anonym

Jinej gang a Pojď mi hop s Kokotkem a Kukučkou (tak jim říkáme s vnučkou) .
A já oblibuji …maminko až to budu natírat příště…na AktiDřevin 🙂

Deli

Taky miluju „já nemusím, já už ho vidím“… Jinak teď se mi moc líbí reklamy na T-mobile (kuku) a ocenila jsem krásnou reklamu na Floru – pro srdce, které máte společné…

briketka10

dřív na Vodafone s ovečkama a sobama
teď s těma dvouma Kotkem a Pavláskem
ty jsou všechny dobrý :O)
http://galeri­ereklamy.medi­ar.cz/reklama/t-mobile-srazka-s-prasetem/

Damiana

Reklamy ráda nemám. A takové ty infantilní (s dětmi nebo se zvířaty) opravdu nemusím ani trochu. Ještě tak duely na Magnesii s Českými lvy. Dost výživné byly reklamy na Pepsi se Sobotou (hlavně slovenská verze:-)
http://youtu.be/Ap­TWuZ4Czfo

M.

Samozřejmě, že může.
U mě žádná nějak nevede, reklamy nesleduji.
Doplňuji:
Možná, kdyby nebyla tak .. ohraná, tak „Nene, já nemusím, já už ho vidím.“

Frofo

XXXLutz ta ta ta.. ta reklama je tak hrozná, až je to moje oblíbená.

PatricieA

Mně se líbila reklama s Boltem na Visu. Stejně je ale ta reklama nesmysl, protože Bolt běhá jenom krátké tratě a v reklamě naběžel určitě víc.