JarkaHor

Jaká dieta je podle vás nejúčinnější ?

Nejlepší odpověď
Drap

Nepřežírat se a přitom se hýbat.

Další odpovědi
Ametyst

Dělená strava, protože se nehladoví, nehrozí jojo efekt.

Emefej

Nesmyslně položená otázka, na kterou se nedá odpovědět. Jakému účelu má dieta složit? Snížení hmotnosti, zvýšení hmotnosti, diabetes, žloutenka, žlučník, rekonvalescence po TBC nebo co?

_Bůh_

Ta, ve které je vyvážená pestrá strava, s dostatečným obsahem minerálů a stopových prvků, v takové kalorické výši, která odpovídá bazálnímu metabolismu navýšenému o aktivní výdej.

Všiml jsem si komentářů k dělené stravě. Zde návod, jak správně na ni: https://youtu­.be/5WVSsccG4Q0

GM

S dělenou stravou jsem před lety zhubla 25 kg během roku. Nijak mimořádně jsem necvičila, dietu jsem nedržela nepřetržitě. Když mě přestala bavit, jedla jsem nějaký čas (týden – 2) normálně, pak jsem zase nastoupila na dietu. Váhu jsem si držela mnoho let, bohužel díky nemoci a lékům poslední roky zase přibírám na váze.

Rokio

Zdravá strava a sport.

dubraro

Podle zkušeností kolegů je účinná tzv. Atkinsonova nebo ketonová dieta, která spočívá ve vyloučení sacharidů ze stravy a přitom víceméně neomezené konzumaci bílkovin a tuků.

paul1

2×denně ( odpoledne a večer) leukoplast na ústa – :D

michalds

Pro mě je nejúčinnější dieta BODOVÁ – co uvidím, to zbodnu.

KaraskovaAl

Tahle dieta je naprosto skvělá. Já jsem už po redukci a musím teda říct, že jsem spokojená. Přešla jsem díky nim na LC stavu. A taky si kupuju jejich produkty, pač ty mi teda skvěle vyhovují.

TominkaFuky

Jak jsou jídla té ketodiet chutná? A zasytí tě? Já mám totiž se sebou takový problém, že jak mi něco nechutná nebo mě nezasytí, což je horší varianta, tak prostě hřeším a celá dieta jsou pak u mě vyhozené peníze a ještě jojo…

Cizecek.M

Ahoj, já držím dietu ketodiet a ta je podle mě super. Jako obecně ty proteinové diety jsou účinné, ale tahle je super v tom, že má moc chutný jídla.

Derrynka

Už sis kupovala něco z jejich https://www.ke­todiet.cz/eshop/. Měla jsi pečivo? Jak chutná? Nebo spíš… chutná ti?

Vercule

Ano, souhlasím. Ketodiet je moc chutná dieta :) Já jsem moc ráda, že jsem si ji objednala. Po těch několika neúspěšných pokusech, je tohle konečně něco, co fakt funguje.