Avatar uživatele
JarkaHor

Jaká dieta je podle vás nejúčinnější ?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? GM, paul1 před 736 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nepřežírat se a přitom se hýbat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Dělená strava, protože se nehladoví, nehrozí jojo efekt.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Nesmyslně položená otázka, na kterou se nedá odpovědět. Jakému účelu má dieta složit? Snížení hmotnosti, zvýšení hmotnosti, diabetes, žloutenka, žlučník, rekonvalescence po TBC nebo co?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
_Bůh_

Ta, ve které je vyvážená pestrá strava, s dostatečným obsahem minerálů a stopových prvků, v takové kalorické výši, která odpovídá bazálnímu metabolismu navýšenému o aktivní výdej.

Všiml jsem si komentářů k dělené stravě. Zde návod, jak správně na ni: https://youtu­.be/5WVSsccG4Q0

Upravil/a: _Bůh_

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

S dělenou stravou jsem před lety zhubla 25 kg během roku. Nijak mimořádně jsem necvičila, dietu jsem nedržela nepřetržitě. Když mě přestala bavit, jedla jsem nějaký čas (týden – 2) normálně, pak jsem zase nastoupila na dietu. Váhu jsem si držela mnoho let, bohužel díky nemoci a lékům poslední roky zase přibírám na váze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Zdravá strava a sport.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Podle zkušeností kolegů je účinná tzv. Atkinsonova nebo ketonová dieta, která spočívá ve vyloučení sacharidů ze stravy a přitom víceméně neomezené konzumaci bílkovin a tuků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

2×denně ( odpoledne a večer) leukoplast na ústa – :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michalds

Pro mě je nejúčinnější dieta BODOVÁ – co uvidím, to zbodnu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
KaraskovaAl

Tahle dieta je naprosto skvělá. Já jsem už po redukci a musím teda říct, že jsem spokojená. Přešla jsem díky nim na LC stavu. A taky si kupuju jejich produkty, pač ty mi teda skvěle vyhovují.

Avatar uživatele
TominkaFuky

Jak jsou jídla té ketodiet chutná? A zasytí tě? Já mám totiž se sebou takový problém, že jak mi něco nechutná nebo mě nezasytí, což je horší varianta, tak prostě hřeším a celá dieta jsou pak u mě vyhozené peníze a ještě jojo…

Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj, já držím dietu ketodiet a ta je podle mě super. Jako obecně ty proteinové diety jsou účinné, ale tahle je super v tom, že má moc chutný jídla.

Avatar uživatele
Derrynka

Už sis kupovala něco z jejich https://www.ke­todiet.cz/eshop/. Měla jsi pečivo? Jak chutná? Nebo spíš… chutná ti?

Avatar uživatele
Vercule

Ano, souhlasím. Ketodiet je moc chutná dieta :) Já jsem moc ráda, že jsem si ji objednala. Po těch několika neúspěšných pokusech, je tohle konečně něco, co fakt funguje.

Nový příspěvek