Nikol96

Melounová dieta?

Má tu někdo zkušenosti s melounovou dietou? Potřebuju nutně a co nejrychleji zhubnout tak 5 kg. Slyšela jsem, že je na to meloun nejlepší, ale zase jsem někde četla, že se po něm příbírá a že obsahuje hodně cukru, tak nevím, jestli mám do toho jít nebo ne. Popřípadě bych byla vděčná, kdyby mi někdo porodil i jinou metodu, jak co nejrychleji zhubnout. Děkuji :)

Nejlepší odpověď
jirkec

S prominutím – vyser se na takovéhle píčoviny… Začni jíst zdravě a tak, jak se má. Do toho přidej nějaký pohyb.. cvičení, běh a podobně… Nic nejde hned a tyhlety rádoby diety jsou opravdovej bullshit

Další odpovědi
Wnaty

Já diety nedržím, ale meloun je z mnoha procent jenom voda a zároveň Tě nasytí. Myslím, že to je docela dobrá cesta jak rychle zhubnout.
Na druhou stranu ale souhlasím s jirkecem, protože pokud chceš být zdravá a štíhlá, měla bys jíst zdravě a cvičit.
Jinak jsem Ti našla, co je potřeba dodržovat, aby dieta fungovala: http://www.nu­tricnidieta.cz/me­loun-a-dieta/

annas

Mám před sebou článek Melón a tekvica pro zdravie a krásu z časopisu Sféra od fy Diochi.

Překládám ze slovenštiny do češtiny (kvůli klváesnici) a cituj ze s. 25:
:
„Pokud jste se rozhodl, že do konce léta zlepšíte linii, je "tukožrout“ červený meloun vaším dokonalým společníkem. Naplánujte si jjedenkrát za týden jeden melounový den a i po dobu ostatních dní si hojně vychutnávejte. Nebude Vás sužovat neodolatelná chuť na sladké, či návaly vlčího hladu, pocítíte příval energie. Už pp dvou až třech týdnech vás pohled na ručičku váhy překvapí."

100 g dužiny červeného melounu obsahuje 140 KJ.
Doplňuji:
Nevšimla jsem si, že chcete zhubnout rychle. Tím si můžete víc uškodit. i zde platí – všeho s mírou, méně znamená více.

huxa

jirkec-„vyser se na takovéhle píčoviny“-přemýšlel jsem, jak to korektně napsat, ovšem toto celou moji myšlenku vystihuje nejlépe.

Crane

O zdravou výživu se zajímám a myslím že něco jako melounová dieta nemůže fungovat. Nejlepší na hubnutí je zdravá strava a pohyb ovšem je to dlouhodobá záležitost. Jestli potřebuješ zhubnout co nejrychleji tak zkus Sacharidové vlny. Je velmi efektivní, ale nedoporučuje se držet příliš dlouho a po skončení se ti váha začne rychle vracet (, ale tak to je s každou „rychlehubnoucí“ dietou). Můžeš si jí naplánovat sama podle toho co se dočteš na netu, ale jistější je si jí nechat naplánovat na míru od výživového poradce.

eplilochs

Pod pojmem melounova dieta si rozhodne nepredstavuj, ze budes jist od rana do vecera jen a pouze melouny 😁 … Strava musi byt vyvazena bohata na bilkoviny vitaminy …

Jak tu mnozi podotykaji bez pohybu ani ranu nedas … vytahni kolo, behej, dej si par bazenu ci fitko proste pokud od sveho tela neco chces musis mu neco taky dat

KaraskovaAl

Já jako nevím, ale to je jako o tom, že nic jinýho, než meloun nejíš? Nebo jak to jako funguje? :D Já nevím, tomu bych nevěřila, teda… tady ty jednopotravinový diety jsou dávno překonaný… Já bych spíš, pokud hubnutí, tak doporučuju proteinovou dietu, ta se mě osobně teda osvědčila nejvíc :)

TominkaFuky

No, jako nevím… to je něco podobnýho jako tukožroutská polívka, ne? :D Hele, jakou tu proteinovou dietu jsi držela? Kdybych si chtěla nějakou koupit, podle čeho si ji mám vybrat? Na trhu je toho opravdu hodně, tak abych věděla, na co se třeba při výběru zaměřit :)

XenieRo

Já třeba proteinovou dietu držím a jsem nadšená. Mám koupenou dietu https://mixslim­.cz/a jsem nadšená. Jídla jsem si zvolila sama, takže mám dietu složenou ze samých chuťovek. Jinak teda musím říct, že jsem moc překvapená tím, jak jsou jídla chutná. Jsem se bála, ale jakože mňam.

mojitek

zhubnout rychle 5 kg? Nemůžeš rychle hubnout-přinese ti to víc škody než užitku.Hubnout musíš pomalu aby se kůže přizpůsobila.navíc „melounová dieta“ je totální blábol,blbost-meloun má v sobě jen extrémní množství vody+cukru-toť vše.Budeš mít jen s.ačku,nic víc.Pokud chceš zhubnout,tak jez maso a namísto přílohy jako jsou třeba brambory,rýže atd si dej k tomu zeleninu a výsledek je zaručen.A když budeš sportovat k tomu, tak se výsledek znásobí.

gagaga

presne jak pise mojitek
urcite jste nikol rychle nepribrala…, tak ani rychle nezhubnete
budete potrebovat zhruba tolik casu , jako kdyz jste " nabirala " ..
a hlavne : bez diet ..
jist zdrave a mensi mnozstvi , hodne pit, sport a budete jak lanka ..verte mi

  • iv-