Pokročilý

Jak zvysit/zrychlit rust vousu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Buď to nechat náhodě, nebo použít nějakou babskou radu. Můj děda říkával, že na vousy je dobré potřít bradu medem a zevnitř dát slepičák. Med táhne a slepičák tlačí. Bohužel jsem nezkoušel, tak nevím jak rychle působí.

Další odpovědi:

Pokročilý

Drap, náhoda neexistuje. A co myslíš tím slepičák? Slepičinec nebo co? :D
Nechápavé: Je to hlavně geneticky. A ta blbost s holením není pravda. To ti potrvrdí na anglickém foru o vousech úplně všichni :) Hlavně si pečuj o tvář, umývej si obličej.
EDIT: Jugar, je zajímavé, že napíšeš úplnej blábol a pak dáš odkaz, kterej úplně protiřečí. -_-

Buď rád,že se nemusíš holit.
Růst vousů je individuální. Je jisté že čím častěji se vousy i mladistvé chmýří holí tím více vousy sílí a rostou.Hustý vous souvisí s vyšším množstvím testosteronu v těle i s sexuální aktivitou.Méně vousů je rysem vývojově vyspělejších rodů.Je zajímavé že u diabetiků je vous hustší. Ti kteří více myjí obličej mají vousů méně než ti druzí.Tedy žádný problém pro mladého,vousů přibývá s věkem a rychleji stárnoucích osob a nakonec není co závidět od přirozenosti nám sluší to co je nám určeno.Posměch může být také projevem závisti.
http://cs.wikihow.com/…

Pokročilý

To nechceš, věř mi

Diskuze k otázce

Pokročilý

mokrygorky

Nechápavé: A nečekej, že v 15 budeš mít plnovous. Taky mám ten problém :D

Bronzový

jáára

je mi 33 a fousy mi taky nejak nerostou. rád bych zztop, ale je to v genech. knír bych měl, ale pořádnej beard, bohužel

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.