leporela22

je pravda ža časté holení vousů podporuje růst?

dobrý den chtěl sem se zeptat je mi 17 a začínají mi růst vousy ale málo na bradě a na tvářích když si budu holit porostou víc nebo rychleji někde jsem to slyšel je to pravda.

Nejlepší odpověď
Psychotic

Ne. Je to mýtus, který vznikl proto, že první vousy mají tenké konečky, jakmile je poprvé oholíš, už jsou stejně tlusté po celé délce, takže vypadají hustší. Rozhodně jich ale není víc ani nerostou rychleji. Stejné je to i s vlasy a jakýmikoli jinými chlupy.

Další odpovědi
Andre5000

Ne, je to hloupý mýtus.