zvonisek

Jak zvrátit neustálé neštěstí / osud?

Nejlepší odpověď
annas

Musíte brát jako skutečnost. Opět opakuji, podívejte se na své problémy jinak. Všechno zlé je pro něco dobré. Neúspěch by vás měl posunout dál

Máte-li problémy s psychikou, navštivte psychologa.

Několik citátů. které vás mohou nakopnout. Zkuste se nad nimi zamyslet.

"Pokud opravdu chcete dosáhnout úspěchu, nikdy se nevzdávejte. A to bez ohledu na to, do jak špatné situace se můžete dostat.“ – neznámý autor

"Přijměte odpovědnost za svůj život. Vězte, že jste to Vy, kdo Vás dostane tam, kam chcete, nikdo jiný to neudělá.“ – Les Brown

"Problémy jsou tím, co činí život zajímavým a jejich překonávání je tím, co činí život smysluplným.“ – Joshua J. Marine

"Pokud řeknete „Je to těžké,“ ve skutečnosti to znamená, že nemáte dost sil za to bojovat. Přestaňte to říkat. Myslete pozitivně.“ – neznámý autor

atd.

http://www.bu­sinessanimals­.cz/ba/clanky/33-citatu-ktere-zmeni-vas-zivot/

Další odpovědi
nyjono

Nikdo, opakuji NIKDO, nemá neustálé neštěstí.
Jen někdo ty šťastné chvíle nevnímá.
Projdi zpětně několik dnů nebo týdnů. Vím naprosto jistě, že se najsou pěkné vzpomínky.
Někomu stačí sluníčko, že se má kde vyspat a najíst nebo slyšet pěknou písničku. Někdo je náročnější.
Takové pomazlení s kočkou je k nezaplacení.
Kdo kočku mít doma nemůže, určitě může zajet do některého města do kočičí kavárny.
Na dortík. Cukr je totiž na smutek taky svělý lék.

Drap

Musíš pro to něco udělat. Jinak to nepůjde.

marci1

Náš osud není nikdy předurčen s definitivní platností, může být výrazně změněn volbou životní cesty:

  1. Sebezdokonalováním v lásce a moudrosti – k dobrému
  2. Nebo negativním myšlením a jednáním – ke špatnému.

🙂

Kelt

Tady brečíš na špatném hrobě. První co je a co můžeš udělat, že si uvědomíš, kdo jsi, co umíš a co bys chtěla dokázat. Nezáleží na tom, jestli jsi 100 m pod vrcholem hory nebo po krk ve sračkách. Podstatné je, že se chceš dostat na tu horu, to je jako tvůj cíl. Ptej se co je ve mne dobrého, za co jsi vděčná, na co jsi pyšná. Co bys chtěla dosáhnout? Máš ruce a nohy? Máš oči, uši, které ti slouží a máš hlavu a v ní fungující orgán? Pokud odpovíš ano, je to dobré, ale je to jenom začátek. Nedívej se na to, co nemáš, ale na to co máš. A nemusí to být jenom to, co jde uchopit do ruky. Máš určitě nějaké schopnosti, nebo dovednosti, třeba potenciální. Když se ale cítíš k něčemu, když si věřiš, že to dokážeš, tak to dokážeš.

Edison

Především přestat se v tom patlat. Čím více hovno rozmažeš, tím více bude smrdět!

ivzez

Stačí zapomenout na „motivační“ citáty,
nevěřit na osud a uvědomit si, že za svůj život
a za své štěstí je každý z nás odpovědný sám.

Dokud člověk „věří na osud“, tedy na něco předem
daného, nebo dokonce na to, že jeho život řídí „něco“
či „někdo“, nemá šanci cokoliv změnit.

Ale jste na dobré cestě:
Kdybyste „věřila na osud“, nezeptala byste se …