defol98

Jak zjistím,že jsem odposloucháván,a nebo který s mobilu nemá zařízení pro odposlech.děkují za info

mobil a odposlech

Nejlepší odpověď
Hlada

Žádný mobil nemá žádné zařízení pro odposlech. Odposlech hovorů na základě příkazu policie nemůže uživatel zjistit. Kdyby to šlo, tak by přece takové opatření ztratilo smysl.

Další odpovědi
SeptikB

Když slyšíte divný šramot za dveřmi nebo za okny, NEBO
když najdete pod kobercem malé elektronické zařízení, NEBO
když se kolem vás podezřele často pohybují neznámí lidé v černých brýlích, NEBO
když se vaši kolegové začnou bavit o vašich soukromých věcech mezi sebou, NEBO
když u vašeho domu stojí bílá dodávka s velkou anténou již několik dní, NEBO
když při telefonním hovoru slyšíte dýchání 3. osoby, NEBO … Jak jinak byste to chtěl asi zjistit ?

Odposlouchávací zařízení mají buď všechny (paranoické řešení), nebo žádné (optimistické řešení) mobily. V každém případě obyčejný člověk nemá možnost se to dozvědět. Maximálně můžete doufat, že nahrávky telefonních operátorů se nedostanou k nepovolaným osobám, ale znáte to … Pokud posíláte milostné SMSky ženě, jejíž manžel pracuje někde u telekomunikací, raději bych s tím přestal …

led

Už aj Hamlet mal problémy s odposluchom. Pozrite sa najprv za záves, až potom bodnite, čo keď tam miesto Polónia stojí niekto iný…
Elektronický odposluch nemáte šancu zistiť verejne dostupnými prostriedkami.

KdoSiOdJinud

Do mobilních telefonů jistých typů lze montovat i offline odposlech tzn. že je odposlouchávatelný i když je telefon vypnutý apd. Na českém trhu to lze sehnat cca okolo 15000 i s mon­táží :)

Co se týče zjištění monitoringu ze strany operátora je to prakticky nemožné – ideálním řešením je naplánovat nějakou akci, kde by policie měla zájem zasáhnout a pak z dálky koukat, jestli zasáhla 😁

RomanP

To zjistíš tehdy až si pro tebe přijedou poldové a cvaknou ti na rukách klepeta, ne

Jiří Sova

Mohl bych zjistit, zda mi někdo neoprávněně odposlouchává kancelář? a případně prosím jakým způsobem?

Renikled

Můžete si pořídit za cca tisíc korun detektor skrytých kamer a odposlechů. Kupoval jsem ho cca půl roku zpátky, a dokonce jsem ho s kamarádem zkoušel, aby v místnosti schoval odposlech, a já jsem ho do 5 minut našel díky detektoru.

Jiří Sova

Tak to jste to teda našel rychle, takže pokud bych měl někde v kanclu štěnici, tak bych ji dokázal takhle rychle najít? kde jste ten detektor sehnal?

Renikled

Ano přesně tak, nám to takhle fungovalo. Jak jsem psal, koupil jsem ho za tisícovku z eshopu se špionážní technikou. Podívejte se na eshop 1obchod .com. Mají rychle dodání.