ptáč

Telefonní odposlechy na internetu. Jak to dělají?

Po smrti Ivety se rozšiřují telefonáty Rychtáře, že mluvil s tím a tím, pak že mu kdosi volal, pak telefonáty Ivety někam atd. Kde to ty redakce berou? To jim prodávají operátoři, nebo už mají vlastní přístroje na odposlechy? To už lidé žijí jenom kvůli šmírování a natáčení? Nebo nás nahrávají všechny pro případ ‚co kdyby‘?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Prostě si ten dotyčný, když s Rychtářem mluvil, ten hovor nahrál a teď ho zveřejnil.

Další odpovědi
Quimby

Opravdu jsou někde záznamy? Není to jen, že napíšou obsah toho telefonátu, protože to si můžou prostě vymyslet, když se jim to hodí.

ptáč

Otázku uzamčeli. Dobrá. Jsou tu jiné a lepší. Co tento případ, taky si hovory natáčeli sami a zveřejnili si je? http://www.no­vinky.cz/krimi/336614-grygarek-to-zaridi-tri-dny-na-uklizeni-a-milionove-odmeny-znelo-v-odposlechu.html