rojam

Jak získat zbraň na obranu?

Nejlepší odpověď
Emefej

Jakou zbraň, nůž? Pro střelnou zbraň musíš mít ZP skupiny E, potom získat povolení k nákupu a pak si jí jdeš koupit do obchodu. Potom jí zaregistruješ na PČR a získáš k ní průkaz zbraně.

Pokud to myslíš vážně, vše potřebné se dozvíš zde: http://www.zbroj­niprukazy.cz/

Další odpovědi
gecco

Nijak…
Stejně bys nevěděl, kdy jak ji použít – byl bys nebezpečný zejména sám sobě…
😉

Drap

Vyřídit si zbrojní průkaz a zbraň zakoupit. Nevidím na tom nic složitého.

rojam

Není nošení zbraně omezeno věkem?

Emefej

Ano, je omezeno. Minimální věk je 21 let.