Avatar uživatele
anonym

Já to opravdu nechápu, jak to je?

když si pořídím psa a vycvičím ho na svou obranu,někdo mě přepadne pes mě bude bránit tak souzená budu já?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? led, zdeny, Miroslavst, anonym, anonym, iceT před 4973 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

ale samozrejme,vy se prece podle nasich zakonu musite branit tak,aby se pokud mozno utocnikovi nic nestalo.pred par lety v km se nekdo pokusil vykrast nejakou prodejnu a majitel,ktery nad prodejnou bydlel,zlodeje zahnal strelbou,trefil se do nohy a take ho chteli soudit za neprimerenou obranu.sice soud vyhral,ale i tak,asi je lepsi v nasem state nechat se radeji zabit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

obrana má byť úmerná útoku, má byť zameraná na zabránenie, prípadne zneškodnenie útočníka.
Pes sa považuje za zbraň. To znamená, fikcia: zaútočím na vás holými rukami, psa nesmiete použiť – je to neprimeraná obrana, použitie zbrane.
Doplňuji:
použitie psa – môže brániť, nesmie ubížiť

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zdeny

Já bych Vám mohl o našich zákonech povídat !!!!!!!!!!
Musíte ho asi požádat aby Vás jenom okradl , jenom trošku přizabil a pak mu poděkovat!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajra

pondělí- vy jste nějakej kousavej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DusanOrlik

Já si myslím že ne.Je to stejné jako člověk,který vám pomůže ho zastavit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Nepřiměřená obrana-to je zase jeden podle mě nesmysl.Nezbyde nic jinýho, než že příště budu kousat sama.No jo a jaká to bude pak obrana?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

PSA NA OBRANU,KDE TO ŽIJETE,
JEŠTĚ,ŽE NEJSTE OŘECH ALE PODZEMNICE OLEJNÁ,ALERGICKÁ…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek