adelickaa

Jak zhubnout po těhotenství bez námahy?

nazdárek děvčata… Po těhotenství jsem přibrala na váze deset kilo a moc ráda bych se těch kil navíc zbavila a ráda bych se zeptala a rozvinula diskuzi o co nejlepší variantě zhubnutí.

Nejlepší odpověď
Funna

pokud nebudeš dojídat po dítěti a budeš jíst tak jak jsi jedla (nebo méně) a hlavně až začneš lítat kolem dítěte, chodit s kočárem na procházky, tak zaručeně zhubneš i bez námahy…sice to nebude hned, ale stane se to…

Další odpovědi
Agneta

Úplně jednoduše – moc se necpat !!!

Jíst hlavně „kaloricky bezhodnotnou zeleninu“, a tu prostě můžeš – kolik chceš, jestli teď víš, jakou myslím – k obědu třeba jen 4 brambory, ale až dvakrát tolik té zeleniny, a to vařené (málo tuku) a i čerstvé – jako salát. Maso a sýry jan malinko – a to jen dvakrát týdně, pečivo jen celozrnné – takže žádné knedlíky, rohlíky a pod., dále jablka (a ovoce vůbec).

Tak to by mělo klapnout…a tak za měsíc až dva těch 10 kg – jen to musíš vydržet…(a sladkosti jen minimálně) :D

Pohyb – sport, na zhubnutí nedoporučuji, toho máš už teď dost, totiž čím víc vážíš, tím víc trpí klouby:D

jancek

děvče!!! Nejlepší varianta je chodit dva až třikrát týdně běhat a do toho si dávat tak půl hodinku posilování to je zaručené a jisté že zhubneš a budeš svalnatá… ale je to náročné no…

jana.novako

Ahoj doporučuji začít cvičit doma. Zkus začít pít zelenou kávu http://kava-ihned.cz/

adelickaa

no o józe jsem opravdu nepřemýšlela… to mi přijde takové hodně usínací :D a uklidňující… ;) tak tím si teda nejsem úplně jistá, jestli by to bylo to pravé ořechové pro mě

modrokakocka

no to máš z části pravdu, že jóga je nudná, ale taky něco do sebe má :D no a co třeba teda nějaké taneční lekce?? Ty jsou taky docela dobré a nebo nějaké jenom krátké posilovací cvičení, které si v klídku můžeš dělat doma… a nebo ještě mě napadají vibrační plošiny ty jsou taky docela coool :D

adelickaa

hihič no jógu teda néé :D a taneční lekce? To bych se netrefila a určitě nestíhala :D jsem v tomhle trošku vedle jak ta jedle ;) a ty krátké posilovací cvičení mi teda moc nepomohly, ty jsem zkoušela… a ty vibrační plošiny nebo co to je tak to je co přesně prosím tě? Mám pocit že mi o tom někdo něco říkal, ale jen tak v rychlosti že si to moc nevybavuji.

modrokakocka

hele tak zkus prostě vibrační plošiny. Ty jsou dobrý nevím teda odkud jseš jo, ale myslím že studia s vibračníma plošinama jsou docela všude už skoho dneska. Já chodím do studia dvakrát týdně a je to hele tak zkus prostě vibrační plošiny. Ty jsou dobrý nevím teda odkud jseš jo, ale myslím že studia s vibračníma plošinama jsou docela všude už skoho dneska. Já chodím do studia dvakrát týdně a je to super… Nevím jak moc znáš vibrační prlošiny nebo né, ale tak se kukni tady je otom dost info a třeba tě to nadchne ;) http://www.vi­brostation.cz/jak-to-funguje

jancek

holky nechci vám do toho nějak moc kecat jo… ale já si stejně myslím, že jestli chcete zhubnout, tak přece jenom pro to musíte něco udělat… sedět doma prostě nepomůže ;) ale to asi víte… o tom je asi i zbytečné mluvit, ale najdou se i méně náročné aktivity, které pomáhají… co ty vibrační plošiny?? To je spojené i s relaxem ;)

modrokakocka

no ono to makání je asi nejlepší varianta, ale chápu že na to čas moc není, ale co jiného zbývá… ono tejně si vždycky musíš najít aspoŇ půl hodiny, nejlépe teda aspoň hodinu na to abys šla nějak něco s těma kilama navíc dělat… jako diety jsou suer, ale strašně rujnujou tělo… to bych nedoporučovala… ;) sama vím, jak jsem se pak velmi těžko dostávala do normálního režimu… :/

adelickaa

no právě na to čas prostě nemám, abych makala třikrát do týdne v posilovně nebo ve fitku… :/ jako hodinu týdně bych určile dala o tom žádná… ;) no a ty jsi teda zhubla pomocí diety? Které? :O já jsem zkoušela být na ananasové dietě, ale po druhém dnu jsem to vzdala, strašně mě bolel žaludek a pálila žáha, tak nějakou menší méně náročnou dietu by to nejspíš chtělo :/Vepište odpověď…

modrokakocka

no a přemýšlela jsi třeba o józe nebo takovém něčem klidnějším? Ono to teda moc nespaluje, ale přece jenom aspoň něco, žejo ;) lepší něco než vůbec nic… to se musí nechat :D ;)

adelickaa

no snažím se moc necpát a po dětech nedojídám… Je to pravda, že jsem ze začátku dojídala uplně všechno, ale teď už si na to dávám sakra velký bacha!! :D No a co se týče sportu a pořádnýho makání, tak na to nemám moc čas… Ono to není úplně jednoduché být matkou a chodit zároveň do práce. ;) nejlepší by asi pro mě bylo nějaké hubnutí, které bych spojila s relaxací, odpočinkem kde bych prostě nemusela nic dělat :D :D