juie

Jak jednoduše zhubnout???

Nejlepší odpověď
tom004

Říká se,že nejlépe se hubne,když nebudeš jíst.Ale to je dost o zdraví.Ale co funguje, je časté doporučení dietologú. 5× až 6× denně jíst pestrou stravu v malých dávkách,přijmout 2,5 až 3 litry tekutin,dostatečný pohyb a dobrý spánek.Výsledek se dostaví.Ale otázka zní,kdo to vydrží. 🙂

Další odpovědi
elektrikář

Více pohybu a méně jídla.Z jídelníčku vyřadit cukr a sladkosti.Je stará rada snídej sám.Obědvej z přítelem, Večeři dej svému nepříteli.

dědapetr

Tady jsou také nějaké odpovědi:
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­87&q=zhubnout&sa=Vyh­ledat#1012