Jamichma

Jak vyprat z dětské bundičky skvrny od vyjetého oleje?

Chtěla bych odstranit z dětské bundičky odolné skvrny od vyjetého oleje.co nejůčiněji zabírá?

Nejlepší odpověď
alenka901

Zkus to pomatlat solvinou!!!Taková ta pasta na mytí rukou!!!A nechat chvíli a pak vyprat na víc stupňů,pokud to teda ten materiál dovolí!!!

Další odpovědi
eva

zkuste to polít jarem(jakýkoliv prostředek na nádobí) a den to nechat ležet a potom vyprat

motýlemanuel

Ahoj, taky jsem si jednou polil bundu olejem a v nastavení pračky, kterou jsem si asi tak před rokem koupil přes https://www.ex­pert.cz/pracky/ byl program na mastné oblečení, díky kterému se to naprosto krásně dočista vypralo. Pokud máš tedy novější pračku, určitě to půjde vyprat v pračce.

JitkaS.

Tak pokud jste bundičku už párkrát prala,tak to půjde těžko. Ale mě vždycky pomohlo nastříkat skvrnu ( i zapranou) sprejem na skvrny,nechat to působit (klidně i několik dní) potom oblečení namočit do kbelíku s teplou vodou a práškem na přednamáčení skvrn společně s bělidlem. Nechat přez noc,nebo i klidně déle. Pak prádlo vyprat na vyvářku s předpárkou ( na 60stupňů) a dát tam zase předpírací prášek,bělidlo a do přihrádky na prášek (prací prášek) a výsledek byl vždy takový, že skvrna byla pryč. Na skvrny jsem expert nejenom já,ale i náš téměř tříletý syn,který se umaže kdy-koli a kde-koli 🙂 ale to znají asi všechny maminky,že. Mějte krásný den a pokud byste chtěla vědět přesné názvy výrobků mi napište email, nechci tu dělat nevyžádanou reklamu.