jak vydrzet bez sexu

ak vydrzet bez sexu
jak vydrzet bez sexu s velmi nadrzenou holkou ktera me sexulane pritahuje a to fakt mooc a mazlime se a a ja tomu nemohu odolat aaa prosim pomoct diky ale zarucene a ne drastaky a nesem teplej
Doplněna:
JOJOJ AŮE JE MI 13 LETT!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Maurete,ja uz jsem ti dnes odpovidal,tezko se odolava tomu,kdyz tva holka te pritahuje a ty tomu nemuzes odolat,vis ,co ti reknu,ty uz jsi to s ni delal a nyni se bojis, co bude,je to tak vid.No,jak uz jsem ti psal ,v te prvni otazce,pokud, se tim nebudes chlubit a bude vse v pohode,nic se nedeje,jedine co vas dva muze ohrozit ,je nechtene tehotenstvi,to by asi byl, dost velky problem,ale zase,kdyz se to stane,ne aby jsi spanikaril,nebo tak neco,zde uz se k tomu postav,jako chlap i kdyz dostanes par facek,aby jste neudelali nejakou pitomost a ver,ze i toto se da resit, normalnim zpusobem,jakozto je, interupce, ano.Jsi trochu nesvuj vid,myslel jsi,ze to zmaknes levou zadni, ten prvni sex,ale nejak ti to vrta hlavou,vis, clovek je treba fyzicky schopen sexu,ale dusevne, dozravame pozdeji,vis v tvem veku ,jsi mel jeste zustat u te masturbace,ale stalo se.Vis co,normalne si odpust sam sobe a dobry.Kdyby sis s necim nevedel rady ,klidne napis rad ti pomuzu.

Další odpovědi:

Stříbrný

Inu, jestli je té slečně tolik, co Tobě, tak takovou bych asi poslala lidově řečeno "k šípku". Sex ve Vašem věku je dost předčasný, pro ni především, ale to si asi uvědomí až za pár let, teď jí to nepřijde.

Zlatý

joo,prvniho pul roku na vojne-to byla zkouska ! To te pak vzrusuje i noha od stolu..

no a co

Pokročilý

Počkej do patnácti.Nebo aspon do čtrnácti a nezapomeň na ochranu.

Bronzový

Opět zcela puberťácká a vymaštěná otázka. Platí moje minulé odpovědi.

holkou a pubertackou

Stříbrný

V tvém věku se dá jistě vydržet bez sexu a hlavně budeš muset.Pohlavní styk je legální od 15 let.Jestli si myslíš ,že onanie je něco špatného ,tak se mýlíš.Uvolníš se a nebudeš tolik neštňastnej.Do 15let vydrž nechcešli mít problém se zákonem.Sexuální orientace nehraje se zákonem žádnou roli.(teplouš)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.